ନୋରାଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ଜାଗାରେ ଛୁଇଁବା ଦ୍ୱାରା ଉତ୍ତେଜିତ ହେଲେ ଫ୍ୟାନ୍ସ, ତା’ପରେ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ଲମ୍ବା ଚଉଡା ପୋଷ୍ଟ କରି ଦେଲେ ଏହିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ସୋନି ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ‘ଇଣ୍ଡିଆଜ୍ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନ୍ସର’ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଏହା ସହିତ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ର ବିଚାରପତି ତଥା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ଏକ ଭିଡିଓ ଯୋଗୁଁ ବିବାଦରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସଙ୍କର ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବାସ୍ତବରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଶୋ’ରେ ନୋରାଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ହିଁ ଟେରେନ୍ସ ଓ ନୋରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶେଷ କ୍ୟାମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓରେ ଶୋ’ର ସହ-ବିଚାରପତି ନୋରା ଫତେହିଙ୍କ ହିପ୍ସକୁ ଟେରେନ୍ସ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଏହି ବିବାଦରେ ନିଜେ ନୋରା ଫତେହି ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ଭିଡିଓକୁ ଫଟୋଗ୍ରାଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇସ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସମଗ୍ର ବିବାଦ ଉପରେ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ନିଜେ ନୋରାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ଟେରେନ୍ସ ନୋରାଙ୍କୁ କୋଳରେ ଧରିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସେ ଏକ ଲମ୍ବା ଚଉଡା କ୍ୟାପ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ ଯେଉଁ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି ସେହି କାହାଣୀ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବାକ୍ୟ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ।

ଟେରେନ୍ସ ନିଜର ସର୍ବଶେଷ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ଏକ ସମୟ କଥା ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ବୌଦ୍ଧ ଧର୍ମଗୁରୁ ନିଜ ଶିଷ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହିମାଳୟ ମଠକୁ ଫେରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରବାହିତ ଗଙ୍ଗା ନଦୀକୁ ପାର କରିବାକୁ ଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟି ନଦୀ କୂଳରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ଉପରେ ପଡିଥିଲା, ଯିଏ ଗଙ୍ଗା କୂଳରେ ରହୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଝିଅଟିକୁ ନଦୀ ପାର ହେବାପାଇଁ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା, ତେଣୁ ଧର୍ମଗୁରୁ ତାକୁ ନିଜେ କୋଳରେ ଉଠାଇ ନଦୀ ପାର ହେଲେ ଓ ତା’ପରେ ଝିଅଟିକୁ ତାହାର ଘର ନିକଟରେ ଆରାମରେ ଛାଡି ଦେଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ ନିଜ ଘର ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଗଲା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ଶିଷ୍ୟମାନେ ଏହି ପୁରା କାହାଣୀ ଦେଖିବା ପରେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଶିଷ୍ୟ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ଡୁବି ଯାଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଗୁରୁ ପ୍ରଶ୍ନ କଲେ, ତୁମର କଣ ହେଲା ।

ଗୁରୁଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଶିଷ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ଗୁରୁଜୀ, ଆମେ କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ଶ ନ କରିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେହି ଝିଅଟିକୁ କୋଳରେ ଉଠାଇ ନେଲେ । ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଧର୍ମଗୁରୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ତାକୁ ନଦୀ ପାର କରି ସେଠାରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲି ଏବଂ ତୁମେ ତାକୁ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଣିଦେଲ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଟେରେନ୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଶୋ’ର ସବୁଠାରୁ ସହଜ ଏବଂ ଉତ୍ତମ ବିଚାରପତି ହେବାରୁ ଏବଂ ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ନୋରା ଫତେହି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*