Eekta Kapoor ଅଜମେର୍ ସରିଫ୍ ଦର୍ଘାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ଲୋକମାନେ କହିଲେ- ଅନ୍ତତଃ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳରେ ତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଷାକ…

Eekta Kapoor ଅଜମେର୍ ସରିଫ୍ ଦର୍ଘାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି, ଲୋକମାନେ କହିଲେ- ଅନ୍ତତଃ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳରେ ତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଷାକ…

ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଧର୍ମ ସହିତ ଅନ୍ୟ ଧର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି । ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ନାମ ହେଉଛି ଦିଗଜ୍ ଅଭିନେତା ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ନିର୍ମାତା ଏକତା କପୁର୍ । ଏକତା କପୁର୍ ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି ।

ବାସ୍ତବରେ, ମୁମ୍ବାଇର ସିଦ୍ଧି ବିନାୟକ ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏକତା କପୁରଙ୍କୁ ନିକଟରେ ଅଜମେର୍ ସରିଫ୍ ଦର୍ଘାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏକତା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅଜମେର୍ ସରିଫ୍ ଦର୍ଘାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏକତାଙ୍କ ଦର୍ଘାରୁ ଅନେକ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅଭାବ ନାହିଁ ।

ଭାଇରାଲ୍ ଭାୟାନି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକତାଙ୍କର ଅନେକ ଫୋଟ ଭାଇରାଲ୍ କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ, ଏକତା ସାଲୱାର୍ ସୁଟରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ କରୋନା ନିୟମର ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁହଁକୁ ଏକ ମାସ୍କରେ କଭର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଟିଭି ନିର୍ମାତା ଦର୍ଘା ଉପରେ ଚଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ଚାଦର ଟୋକେଇ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଫୋଟକୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଭାବରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି । କେହି ତାଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରକୁ ଯିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି, ତେବେ କେହି କେହି ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି

ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, “ଆଜି ସ୍ମୃତି ଇରାନୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିବ । “ଏଥିସହିତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, “ଅନ୍ତତଃ ପକ୍ଷେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । “ଏହାପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ହସୁଥିବା ଇମୋଜି ସହିତ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, “ପୁଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।” ଯେଉଁଠାରେ ବିକି ଶର୍ମା ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏକତା ଖାନ୍ କିମ୍ବା ଏକତା କପୁର୍ । ଭଉଣୀ କେବେ ମନ୍ଦିରକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଅ ।”

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏକତା କପୁରଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଦ୍ଧି ଡୋଗ୍ରା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ନିକଟରେ ଏକତା ‘ଦି ଅନମ୍ୟାରେଡ଼ ୱମାନ୍’ର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ଜୟପୁର ଯାଇଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଅଜମେରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅଜମେର୍ ସରିଫ୍ ଦର୍ଘାର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏକତା କପୁର ଏକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରଭୁ ବାଲାଜୀଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଗଭୀର ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି । ଏକତା ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ନାମ ମଧ୍ୟ ବାଲାଜୀଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି । ଏକତା କପୁର୍ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ସଫଳ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *