ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଚୋରାଇ ନେଇଛନ୍ତି ଏହି ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ! ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଆରବ ବ୍ୟକ୍ତ କଲେ ନିଜର ହୃଦୟର କଥା…

ବଲିଉଡ଼ରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ରହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି କଳାକାର ମାନଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦିନକୁ ଦିନ ହ୍ରାସ ପାଉନାହିଁ ବରଂ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଏବଂ ସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଛି ଯେ ଏହି କଳାକାର ମାନଙ୍କ ସନ୍ତାନମାନେ ମଧ୍ୟ ଖବରରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତି । କେତେଗୁଡ଼ିଏ କଳାକାରଙ୍କ ସନ୍ତାନମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିସାରିଛନ୍ତି, ତ ଆଉ କେତେକ ବିନା ଡେବ୍ୟୁରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଥାନ୍ତି । ସେ ସାରା ହୁଅନ୍ତୁ, ସୁହାନା ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ତୈମୁର ଆଦି ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ଅଟନ୍ତି ଏସମସ୍ତ ପ୍ରାୟତଃ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ସର୍ବଦା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତି । କଳାକାର ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବାରୁ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମର ମଧ୍ୟ ନଜର ରହିଥାଏ । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ଲେଖାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଣ ବିଶେଷ ରହିଛି ?

ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ କଥା ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ମାନଙ୍କ ହେଉଛି ତେବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ କିପରି ପଛରେ ରହିବେ ? ହଁ, ବଲିଉଡ଼ର ଖିଲାଡ଼ି କୁହାଯାଉଥିବା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବରରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତରେ ଆସୁଅଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୯୦ ଦଶକରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡ଼ର ରାଜ୍ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁପରହିଟ୍ ହେଉଛି । ତାଙ୍କୁ କେତେଗୁଡ଼ିଏ ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗଣନା ବଲିଉଡ଼ର ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରାଯାଏ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ତିନି ଚାରୋଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥାନ୍ତି, ଯାହା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ରୋଜଗାର ହେଉଛି ।

Google

ପ୍ରକୃତରେ, ଆଜି ଆମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁ ନାହୁଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଛୁ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ଦେଖିବାକୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର । ତାଙ୍କ ପୁଅ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ୧୭ ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ରୂପ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ କୌଣସି ଝିଅର ହୃଦୟ ସହଜରେ ଜିଣି ପାରିବେ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ସର୍ବଦା କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ରହିଥାନ୍ତି । ଏଥର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପୁଅ ଆରବ କୁମାର ଗୋଟିଏ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଦିୱାନା ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଉ କିଏ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ର ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଆରବ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ କହିଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ କିଏ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏକି ଆରବଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିଣିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆରବଙ୍କ ହୃଦୟ ଆସିଛି, ସେ ଆଉ କିଏ ନୁହଁନ୍ତି ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଚୁଲବୁଲି ଝିଅ “ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ” ଅଟନ୍ତି । ଆରବ କୁମାର ଆଲିୟାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଯଦିଓ, ଆରବଙ୍କ ଏହି ପସନ୍ଦ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫେନ୍ସ ପରି ଅଟେ, ଯାହାକୁ ଆରବ ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କରନ୍ତି । ଆରବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଆଲିୟାଙ୍କ ଅଭିନୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଆଲିୟା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି । ଆଲିୟାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଲାଗେ । ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଆରବ, ଆଲିୟାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

Google

ମାମଲା କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନାହିଁ ବରଂ ଆରବ, ଆଲିୟାଙ୍କୁ ଡେଟରେ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡ଼ର ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ବହୁତ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତରକା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଲିୟା ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ୍ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ଆଲିୟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଶରେ ରାଜ୍ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ଆରବ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଖାଯାଉ ଆରବଙ୍କ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଆଲିୟା କଣ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*