ନୀନା ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଦୁର୍ଦିନର କାରଣ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ ! କହିଲେ ଭୁଲରେ ବି ବିବାହିତ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମୁଁ ଅନୁତାପ କରିଛି…

ନୀନା ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ଦୁର୍ଦିନର କାରଣ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ ! କହିଲେ ଭୁଲରେ ବି ବିବାହିତ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ମୁଁ ଅନୁତାପ କରିଛି…

ନୀନା ଗୁପ୍ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ସେ ଅନେକ ମହାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ନୀନା ତାଙ୍କ କଥା ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ରଖନ୍ତି । ନୀନା ବିବାଦୀୟ ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ଲିଭାଇପାରନ୍ତି । ନୀନାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଯେତେ ଖବରର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି, ସମାନ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ବିବାଦୀୟ ହୋଇଛି ।

ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ନିଜର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ଝିଅମାନଙ୍କୁ କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କୌଣସି ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । କାରଣ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଅନୁଭୂତି ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି । ନୀନା ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ତାଙ୍କର ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ।

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଏପରି ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ କୁହାଯାଏ, ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ କିମ୍ବା ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଝିରେ ଆଣନ୍ତି । ଏହାପରେ ନୀନା ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପୁନର୍ବାର ମିଳାମିଶା ଚାଲୁ ରଖିବାକୁ କୁହନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼ାଇଥାଏ । ଏହାପରେ ଝିଅ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଏକାଠି ରହିବାକୁ କହିବେ । ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକାଠି ଛୁଟିଦିନ ଯିବାକୁ ପଡିବ । ପରେ ଝିଅଟି ରାତି ବିତାଇବାକୁ କହିବ ।

ଏହିପରି ଝିଅଟି ଏକ ସମୟରେ ଆସି ତା’ର ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ କହିବ । ଏହା ପରେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷମାନେ ଆହୁରି ଅନେକ ନୂଆ ବାହାନା କରନ୍ତି, ‘ସମ୍ପତ୍ତି’, ବ୍ୟାଙ୍କ ଏସବୁ କାରଣ ଦେବେ । ଏହାପରେ ସେ ତୁମ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ତୁମକୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରୁ ବାହାର କରିଦେବେ ।

ନୀନା ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଶେଷରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏସବୁ କହୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷର ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ସହିତ କେବେବି ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ନୀନା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବିବାହିତ କ୍ରିକେଟର ଭିଭ୍ ରିଚାର୍ଡଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । କ୍ରିକେଟର ଭିଭିଆନ୍ର ରିଚାର୍ଡସ୍ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିବା ପରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ର ଫେରିଯାଇଥିଲେ ।

ବିବାହ ବିନା ନୀନା ଏବଂ ଭିଭିଆନ୍ ରିଚାର୍ଡସଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମସାବା ନାମକ ଏକ ଝିଅ ଅଛି । ମସାବା ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାଶନ୍ ହାଉସର ମାଲିକ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା । ମସାବା ଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମା’ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ୱେବ ସିରିଜ୍ ମସାବାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ନିକଟରେ ନୀନା ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମସାବା ମସାବାର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜନ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ବର୍ଷରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମସାବା ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଏକ ଫୋଟ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଫୋଟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ୧୯୮୦ ଦଶକରେ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ପଶ୍ଚିମ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଭିଭିଆନ୍ ରିଚାର୍ଡସଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *