କ’ଣ ଆପଣ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ? ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ?

କ’ଣ ଆପଣ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ? ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ?

କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପିତା କିଏ: କୈଟ୍ରିନା ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁଦକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ରହସ୍ୟମୟ କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ତାଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା କାହା ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆପଣ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି କି ? ନା, ସେହିପରି କିଛି ମଧ୍ୟ ନାହିଁ । ଏହି ବିଷୟଟି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅଟେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ପ୍ରକୃତରେ ସେ କିଏ ଅଟନ୍ତି ? ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କେଉଁଠାରେ ଅଛନ୍ତି ? କାହିଁକି କୈଟ୍ରିନାଙ୍କ କିଛି ସ୍ୱଳ୍ପ ଫୋଟ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ରହିଛି । ସାଧାରଣତଃ ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମୂଲ୍ୟବାନ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅତିବାହିତ କରିଥାଏ । ଜଣେ ଝିଅ ସର୍ଵଦା ନିଜ ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ସେ କାହିଁକି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଏତେ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି ? କାହିଁକି ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫୋଟ ନାହିଁ ?

କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ, କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପିତା କିଏ

ଆମ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ଅବଗତ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ବରଂ ସାତ ଜଣ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ତିନି ବଡ଼ ଭଉଣୀ (ଷ୍ଟିଫାନି, ଖ୍ରୀଷ୍ଟ୍ରିନେ, ଏବଂ ନତାଶା) ତିନି ସାନ ଭଉଣୀ (ମେଲିସା, ସୋନିଆ, ଏବଂ ଇସାବେଲ୍) ଏବଂ ଜଣେ ବଡ ଭାଇ ମାଇକେଲ୍ ଅଛନ୍ତି ।

କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି କୈଟ୍ରିନା ତୁର୍କୋଟେ । ସେ ହଙ୍ଗ ବଙ୍ଗରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ମାଁ’ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ସୁଜାନେ ଯିଏକି ଜଣେ ଇଂରାଜୀ ଓକିଲ ଏବଂ ସ୍ଵେଚ୍ଛାକୃତ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଅଟନ୍ତି । କୈଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ମହମ୍ମଦ କୈଫ୍ ଏବଂ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି । ଆମେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଏବଂ ପରିବାର ଵର୍ଗଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଫୋଟ ଦେଖିଥାଉ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ସେତେଟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନଥାଏ । ଏଥିରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାର କୌଣସି ମଧ୍ୟ କାରଣ ନାହିଁ ।

ଅନ୍ୟ ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ପରି କୈଟ୍ରିନାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଧାରଣ ନୁହେଁ । ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନେ କେବଳ ଜଣେ ମାଁ’ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପାଳିତ ହୋଇଥିଲେ । ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ମହମ୍ମଦ କୈଫ ତାଙ୍କ ମାଁ’ଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । କୈଟ୍ରିନାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ବାପା ଆମେରିକା ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପର ଠାରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାର ସାକ୍ଷାତ ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ । ଏହି କାରଣ ହେତୁ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫୋଟ ନାହିଁ । ଥରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କୈଟ୍ରିନା କହିଥିଲେ କି…

ମୋ ବାପା, ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ ଏବଂ ଆମ ପସନ୍ଦ ବହିର୍ଭୂକ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି, ଆମର ପାଳନରେ, ଆମର ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ କିମ୍ବା ନୈତିକତା ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖେ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ପିତା ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ସ୍ତମ୍ଭ ପରି ଅଟନ୍ତି । ମୁଁ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ମୋ ପାଖରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ପାଇଁ ମୁଁ କୃତଜ୍ଞ ହେବା ଉଚିତ୍ ।

ସେ ଯାହା ମଧ୍ୟ ହେଉ ନା କାହିଁକି, ସମସ୍ତ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପରିବାର ଅଛି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *