ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ବର୍ବାଦ ହୋଇଗଲା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ !

ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ବର୍ବାଦ ହୋଇଗଲା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ !

ଆମ ପରି ଲୋକମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ଏଥିସହିତ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ରହିଥାଏ । ଅନେକ ଥର ଏହା ଘଟେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରୁ ଯାହା ଦେଖାଯାଏ ସେ ଭିତରୁ ସେହିପରି ହୋଇନଥାଏ । କିଛି ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଏହି କଥା ଏକ୍-ଦମ୍ ଫିଟ୍ ଅଟେ । ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଟେ । ଯେତେବେଳେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ପରଦା ପଛରେ ସେକ୍ସ ରେକଟ୍ ରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ୬ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାଙ୍କ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ।

ଶ୍ୱେତା ବସୁ ପ୍ରସାଦ୍

ଶ୍ୱେତା ବସୁ ପ୍ରସାଦ୍ ନାଗେଶ୍ କୁକୁନୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଇକବାଲ୍’ରୁ ତାଙ୍କର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ‘ମକଡୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଶ୍ୱେତା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଶ୍ୱେତା ୨୦୧୪ରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ‘ବନଜାରା ହିଲସ୍’ ରେ ଏକ ‘ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ’ରେ ଧରା ପଡିଥିଲେ । ତା’ପରେ ସେ ରେଶକ୍ୟୁ ହୋମରେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇମାସ ରହିଲେ ଏବଂ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଏହି ୩୦ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ କାମରେ ଖୁବ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ଶର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା

ଶର୍ଲିନ ଚୋପ୍ରା ନିଜର ହଟ୍ ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଯୋଗୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଖୁବ୍ ପପୁଲାର୍ ଅଟନ୍ତି । ଶର୍ଲିନ୍ ଚୋପ୍ରା ନିଜ ହଟନେସରେ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ପାଗଳ କରିଥାନ୍ତି । ଶର୍ଲିନ୍ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ସହିତ କନେକ୍ଟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନିଆଯାଇନଥିଲା ଏବଂ ଏହାକୁ କେବଳ ଏକ ପ୍ରଚାର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଇଥିଲା ।

ମିଷ୍ଟି ମୁଖାର୍ଜୀ

ମିଷ୍ଟି ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟରେ ଜଡିତ ଅଛି । ୨୦୧୪ରେ ମିଷ୍ଟି ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଘରେ ରେଡଡ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ୍ ଏକ ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ଜବତ କରିଥିଲା । ଏହି ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ମିଷ୍ଟି ନିଜେ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ କୋଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ପରଦାରେ ହଟ୍ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଭୁବନେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ସହିତ ରହିଛି । ମିଳିଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଏକ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ୍ କରିଥିଲା । ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏପରି ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ ହେଉଛନ୍ତି ବି-ଗ୍ରେଡ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

ଐଶ୍ ଅନସାରୀ

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ ଅନସାରୀ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟର କଳା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି । ଐଶ୍ ଅନସାରୀ ସାଉଥ୍ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ‘ଚଲତେ ଚଲତେ’ ଏବଂ ‘ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଶ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା

ଶ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଗୁଣ୍ଟୁରରୁ ଶ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ନାମକ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେକ୍ସ ର୍ୟାକେଟ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପୋଲିସ୍ ଶ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଧରାପଡିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *