ଷ୍ଟାର କିଡ୍ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲୋପ୍ ଅଟନ୍ତି  ଏହି ୭ ଜଣ କଳାକାର । ବଲିଉଡ଼ରେ ମିଳୁନାହିଁ ଗୋଟିଏ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର !

ଷ୍ଟାର କିଡ୍ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲୋପ୍ ଅଟନ୍ତି ଏହି ୭ ଜଣ କଳାକାର । ବଲିଉଡ଼ରେ ମିଳୁନାହିଁ ଗୋଟିଏ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର !

ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯିବା ପରଠାରୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ନେପୋଟିଜମ୍ ଛାଇ ରହିଛି । ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଯାଉଛି ଯେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଏ, ଯେବେକି ବାହାରରୁ ଆସୁଥିବା କଳାକାରଙ୍କୁ ସଂଘର୍ଷ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେହି ପଦ ହାସଲ କରିବାକୁ ଦିଆଯାଏ ନାହିଁ, ଯାହାର ସେମାନେ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ବଲିଉଡ଼ରେ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାମଲାରେ ଠନ୍ ଠନ୍ ଗୋପାଳ ଅର୍ଥାତ ଖାଲି ଅଟନ୍ତି । କୌଣସି ବଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏମାନଙ୍କ ହାତରେ ନାହିଁ । ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ସୋନାକ୍ସି ସିହ୍ନା

newstrend

ନିଜ ସମୟର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି ସୋନାକ୍ସି ସିହ୍ନା । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସୋନାକ୍ସିଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଗଲା । ଏହି କଥାଟି ଜରୁରୀ ଅଟେ ଯେ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୋନାକ୍ସି ସିହ୍ନା କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଶେଷ କରି ସଲମାନ ଖାଁଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦବଙ୍ଗ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ରଜ୍ଜୋ କହି ଡାକନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ତାଙ୍କ ହାତ ଖାଲି ନଜର ଆସେ । କେବଳ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ହାତରେ ରହିଛି, ଯାହାର ନାମ ଭୁଜ୍: ଦ ପ୍ରାଇଡ଼ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଟେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ ।

ତୁଷାର କପୂର

newstrend

ଜିତେନ୍ଦ୍ର, ଯିଏ ଏକ ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା ଥିଲେ, ତୁଷାର କପୂର ସେହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ତୁଷାର କପୂରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ନେବାକୁ ଚାହିଁଲେ କେବଳ ଗୋଲମାଲ୍, କ୍ୟା ଦିଲ୍ ନେ କହା ଓ ଜିନା ସ୍ରିଫ ମେରେ ଲିଏ ମନେ ପଡ଼େ । ତୁଷାର କପୂରଙ୍କୁ ଗୋଲମାଲ ଏଗେଇନରେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଗତ ବର୍ଷ ସେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏକୁଟିଆ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ହିଟ୍ କରିବା କ୍ଷମତା ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନଜର ଆସିନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ହାତରେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନାହିଁ ।

ସୋନମ୍ କପୂର

newstrend

ଅନିଲ କପୂରଙ୍କ ଝିଅ ସୋନମ୍ କପୂର, ଯିଏକି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ସାୱରିୟା”ରେ ରଣବିର କପୂରଙ୍କ ସହିତ ବଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତେବେଠାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ୍ ରହିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସୋନମ୍ କପୂରଙ୍କ ବହିଷ୍କାର କରିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କଥା ଚାଲୁଥିଲା । କାରଣ କରନ୍ ଜୋହାରଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ କହିଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ କୌଣସି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ । ବଲିଉଡ଼ର ଏତେ ବଡ଼ କଳାକାର ଅନିଲ କପୂରଙ୍କ ପୁଅ ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସୋନମ୍ କପୂରଙ୍କ ହାତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନାହିଁ । ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜୋୟା ଫ୍ୟାକ୍ଟରରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ

newstrend

ଯୁଗର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଯେତେବେଳେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଫ୍ୟୁଜିରୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ପାଦ ରଖିଲେ ସେତେବେଳେ ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଭଳି ସେ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ଅଧିକ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ ଉପରେ ଯଦି ନଜର ପକାଇବା ତେବେ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର କୌଣସି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ବିଦ୍ରର ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲୁଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଅନୁରାଗ ବସୁଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଲୁଡୋ”ରେ ସେ ନଜର ଆସିବେ ଓ ଦ ବିଗ୍ ବୁଲ୍ ଓ ବବ୍ ବିଶ୍ଵାସ ନାମକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ନଜର ଆସିବେ ।

ଅର୍ଜୁନ କପୂର

newstrend

୨୦୧୨ ମସିହାରେ ପରିନୀତି ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ସହିତ ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଜୁନ କପୂରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଶକଜାଦେ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ଲାଗିଲା ଯେ ସେ ବଲିଉଡ଼ରେ କିଛି ଧମାଲ କରିବେ । ବେଷ୍ଟ ମେଲ୍ ଡେବ୍ୟୁର ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୂରଙ୍କ ପୁଅ ଅର୍ଜୁନ କପୂର ଫ୍ଲପ୍ ଅଭିନେତା ହୋଇଗଲେ । କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ଚାଲିପାରିନଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହାତରେ କୌଣସି ବଡ଼ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନାହିଁ । ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଚଲେ ଚଲୋ’ରେ ସେ ଆଗକୁ କାମ କରିପାରନ୍ତି । ପରିନୀତି ଚୋପଡ଼ାଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଦୀପ ଓ ପିଙ୍କି ଫରାର ନାମକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ଫଶି ରହିଛନ୍ତି ।

ସନୀ ଦେଓଲ

newstrend

ଗତ ଯୁଗର ସୁପରଷ୍ଟାର ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପୁଅ ସନୀ ଦେଓଲ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଗତ କିଛି ବର୍ଷରୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିପାରିନଥିଲା । ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ “ବ୍ଲେକ”ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ଡ଼ିମ୍ପଲ କପାଡ଼ିଆଙ୍କ ଭଣଜା କରନ୍ କପାଡ଼ିଆ ଏଥିରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତା’ପରେ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ସନୀ ଦେଓଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଚାଲିନଥିବା ଯୋଗୁଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ପଲ୍ ପଲ୍ ଦିଲ୍ କେ ପାସ୍ ନାମକ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତିଆରି କରି ସେ ନିଜ ପୁଅ କରନ୍ ଦେଓଲଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଡେବ୍ୟୁ କରାଇଲେ । ସନୀ ଦେଓଲଙ୍କ ହାତରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖାଲି ଅଛି ।

ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନା

newstrend

ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ମହାନ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ବିନୋଦ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ପୁଅ ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନା ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କାମ ନାହିଁ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫିଲ୍ମ କୁଶଳ ମଙ୍ଗଳରେ ସେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଯାହାକି କିଛି ବିଶେଷ ଚାଲିପାରିଲେ ନାହିଁ । ରିଚା ଚଡ୍ଡାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ “ସେକ୍ସନ ୩୭୫”ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ନିଜ ପିତାଙ୍କ ବିପରୀତ ଅକ୍ଷୟ ଖନ୍ନା ବଲିଉଡ଼ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ନଜର ଆସୁ ନାହାଁନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *