“ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪”ରେ ନଜର ଆସି ପାରନ୍ତି “ତାରକ ମେହତା କା ଉଲ୍ଟା ଚଷମା” ଧାରାବାହିକର ଦୟାବେନ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ଯେ ଏଥିରେ ଆଉ କେଉଁ ମାନେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେଇ ପାରନ୍ତି !

ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ବିବାଦିତ ରିୟାଲିଟି ଶୋ “ବିଗ୍ ବୋସ୍” ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂଆଁ ସିଜନ୍ ସହିତ ଆସୁଅଛି । ପୂର୍ବେ ଏହି ଶୋ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ବର୍ଷାକୁ ନଜରରେ ରଖି ଶୋ’କୁ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ବ୍ରୋଡ଼କାଷ୍ଟ କରାଯାଇପାରେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ସଲମାନ ଖାନ ଶୁଟକୁ ଆସି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ।

newstrend

ଏହିପରି ଏଥର ବିଗ୍ ବୋସ୍ ସିଜନ ୧୪କୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କମ୍ ଆଗ୍ରହ ନଜର ଆସୁଛି । ବଲିଉଡ଼ରେ ବଂଶଗତ ପକ୍ଷପାତକୁ ନେଇ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କରିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଏହିପରି ନିର୍ମାତା ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଶୋକୁ ଆହୁରି ରୋମାଞ୍ଚକ ବନାଇବାରେ କୌଣସି ଅଭାବ ରଖି ନାହାନ୍ତି । ଏହି କାରଣ ଅଟେ ଯେ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪ ପାଇଁ ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋମେଡି ଶୋ ତାରକ ମେହତା କା ଉଲ୍ଟା ଚଷମା ଧାରାବାହିକର ଦୟାବେନ୍ ଅର୍ଥାତ ଦିଶା ୱକାନୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ କରାଯିବାର ଖବର ଆସୁଛି ।

newstrend

କିଛି ଖବର ଅନୁସାରେ ‘ ତାରକ ମେହତା ….. ‘ ସିରିଏଲର ଦୟାବେନ୍ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪ର ପ୍ରତିଯୋଗି ହୋଇ ପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିନାହିଁ । ଏବଂ ତାସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଖବର ନିଶ୍ଚିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇନାହିଁ । ଏହିପରି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪କୁ ନେଇ ଯସ୍ମୀନ ଭସିନ୍, ନେହା ଶର୍ମା, ବିବିୟନ ଡିସେନା , ହର୍ଷ ବେନିୱାଲ ଏବଂ ନିୟା ଶର୍ମାଙ୍କ ଭଳି ନାମ ସମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଏବଂ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ମଧ୍ୟ ଏହି ବିଷୟରେ ମିଡିଆକୁ କିଛି କହି ନାହାନ୍ତି । ନିର୍ମାତା ସବୁ ସିଜନର ଅନ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସସପେନ୍ସ ମନରେ ରଖିଥାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଘରେ କିଏ କିଏ ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେବାକୁ ଅଛି ।

ଏଥର “ବିଗ୍ ବୋସ୍ ୧୪” ରେ ବହୁତ କିଛି ବଦଳିବ :-

newstrend

ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏଥର ଶୋ’ରେ ଆସିବାକୁ ଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗିଙ୍କୁ ପୂର୍ବ ଭଳି ପ୍ରତି ସପ୍ତାହ ହିସାବରେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ନାହିଁ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏଥର ଏଲିମିନେସନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହେବ । କୋରୋନାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏଥର ପ୍ରତିଯୋଗିଙ୍କର ତାପମାତ୍ରା ସ୍ତର ଏବଂ ହାଇଜିନ ଆଧାରରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏଲିମିନେଟ କରାଯିବ । ଯଦି କେହି ପ୍ରତିଯୋଗି ଶୋ’ରେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ବାହାର ବୋଲି ମାନାଯିବ । ଏଥିପାଇଁ ଶୋ ନିର୍ମାତା ମଧ୍ୟ ଶୋ’ରେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରତିରୋଧକ କ୍ଷମତା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହିଁ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦିଆଯିବ । ଏହାର ଅତିରିକ୍ତ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯଦି କୌଣସି କାରଣରୁ ଶୋ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଶୋ ନିର୍ମାତା ପ୍ରତିଯୋଗିଙ୍କୁ ସେହି ଏପୀଷୋଡ଼ର ଟଙ୍କା ଦେବେ ନାହିଁ ଯାହା ହୋଇନାହିଁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*