ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ଥିଲେ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ ! ଏପରି ପୋଷ୍ଟର ଦେଖି IPS କହିଲେ ଯଥାଶୀଘ୍ର…

ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ଥିଲେ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ ! ଏପରି ପୋଷ୍ଟର ଦେଖି IPS କହିଲେ ଯଥାଶୀଘ୍ର…

ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ଥିଲେ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ ! ଏପରି ପୋଷ୍ଟର ଦେଖି IPS କହିଲେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଭ୍ରମଣକାରୀ ଆତ୍ମୀସହ ପୋଲିସର ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହେବ

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଏପରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ, ଯାହା ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିଥାଏ । ଏଭଳି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ହସୁଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଅଛି ଯେ ଯଦି ମୋ ଦୋକାନର ସଟର୍ ବନ୍ଦ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ଆମେ ଆତ୍ମା ​​ପରି ବୁଲୁଛୁ । ଯାହାପରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଏହି ଫୋଟକୁ IPS ଅଧିକାରୀ ଦିପାଂଶୁ କାବରା ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ପୋଷ୍ଟ ପରି ସେ ଏହାକୁ ଏକ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହି ଭ୍ରମଣକାରୀ ଆତ୍ମା ​​ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଖାକିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ।”

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ଫୋଟକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର୍ କରି ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଖାକି ଆତ୍ମାର କ’ଣ କ୍ଷତି କରିବ ।” ଏହା ସହିତ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦୋକାନୀଙ୍କ ସହ ସମବେଦନା ଜଣାଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସାର୍, ସମସ୍ତେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ପରିହାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସେ ତାଙ୍କ ଦୋକାନ ପାଇଁ ଭଡା ଦିଅନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସରକାର ତାଙ୍କୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *