ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ୍, ଭିଆଇ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଫର୍ ନେଇକରି ଆସିଛି ବିଏସଏନଏଲ୍ ! ୨୫୦ରେ ମିଳିବ ପ୍ରତିଦିନ ୨ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୬୦ ଦିନର ବୈଧତା…

ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ୍, ଭିଆଇ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଫର୍ ନେଇକରି ଆସିଛି ବିଏସଏନଏଲ୍ ! ୨୫୦ରେ ମିଳିବ ପ୍ରତିଦିନ ୨ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୬୦ ଦିନର ବୈଧତା…

ଯେବେଠାରୁ ଜିଓ ଟେଲିକମ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି, ସେବେଠାତୁ ଗ୍ରାହକ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ଏବଂ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଦେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ର ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଭାରତ ସଞ୍ଚାର ନିଗମ ଲିମିଟେଡ୍ (ବିଏସଏନଏଲ୍) କୁ ନିଅନ୍ତୁ । ବିଏସଏନଏଲ୍ ନିକଟରେ ଏହାର ନୂତନ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଷ୍ଟ ରିଚାର୍ଜ କୁପନ୍ (ଏଫଆରସି) ଲଞ୍ଚ କରିଛି ।

ଏହି ଅଫର୍ ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରାହକମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିଏସଏନଏଲ୍ ରିଚାର୍ଜରେ ପ୍ରତିଦିନ ୨ ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲ୍ ଏବଂ ୧୦୦ ଏସେମେସ୍ ପାଇବେ । ଏହି ଅଫରର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ହେଉଛି ଏହାର ବୈଧତା, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ୬୦ ଦିନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏହି ରିଚାର୍ଜ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ୨୪୯ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଅର୍ଥାତ ଏହା ଏକ ସୀମିତ ଅଫର୍ ।

ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିଏସଏନଏଲର ଏହି ଏଫଆରସି- ୨୪୯ ଭାଉଚରରୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଲାଭ ପାଇବେ । ଯଦି ସେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଫଆରସି- ୨୪୯ ଭାଉଚର ବିକ୍ରୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସଂଯୋଗ ଉପରେ ୨୨୪ ଟଙ୍କା କମିଶନ୍ ପାଇବେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆପଣ ଭାରତର ଯେକୌଣସି ଠାରେ ବିଏସଏନଏଲର ଏଫଆରସି- ୨୪୯ ଭାଉଚରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଏହି ରିଚାର୍ଜ ଭାରତର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି ଅଫର୍ ବ୍ୟତୀତ ବିଏସଏନଏଲ୍ ମାଗଣା ସିମ୍ କାର୍ଡର ଅଫର୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବିଷୟ ହେଉଛି, ବିଏସଏନଏଲ୍ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ଏବଂ ଡାଟା ଭାଉଚର ଓଟିଟି ପ୍ରଦାନ କରେ ନାହିଁ, ତଥାପି ଗ୍ରାହକମାନେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅନେକ ଭଲ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି ।

ବିଏସଏନଏଲ୍ ୪୭ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ଆଣିଛି । ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରୋତ୍ସାହନମୂଳକ ଅଫର୍ ଯାହା କେବଳ ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଏଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ୧୪ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ଏବଂ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ପାଇବେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ବିଏସଏନଏଲରୁ ରିଚାର୍ଜ କରିବେ ।

ଯଦି ଆପଣ ୨୪୯ ଟଙ୍କା ବିଏସଏନଏଲର ଏହି ଯୋଜନାକୁ ଜିଓ, ​​ଏୟାରଟେଲ୍, ଭିଆଇର୍ ୨୪୯ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ସହିତ ତୁଳନା କରନ୍ତି, ତେବେ ବିଏସଏନଏଲ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ତ ଗଣନା ଦ୍ୱାରା ଜିତେ । ଜିଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ୨୪୯ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ୨ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ କଲ୍, ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ସହିତ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ପାଆନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହା ସହିତ ଜିଓ ଆପ୍ସର ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ମଧ୍ୟ ପାଇଥା’ନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଏୟାରଟେଲ୍ ଏହାର ୨୪୯ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ କଲ୍, ଦୈନିକ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ଏବଂ ୨୮ ଦିନ ବୈଧତା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଭୋଡାଫୋନ୍- ଆଇଡିଆ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ୨୪୯ର ଯୋଜନାରେ ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା, ଅସୀମିତ କଲ୍, ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ଏବଂ ଭିଆଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଆକ୍ସେସ୍ ଦେଇଥାଏ ।

ତେବେ, ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ କମ୍ପାନୀର ଯୋଜନା ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *