ବଡ ଖବର: ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁହଁ  ଖୋଲିଛନ୍ତି ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ! ‘ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ନାତି ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ…..

ବଡ ଖବର: ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ! ‘ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ନାତି ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ…..

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାର ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜଣକ ଖୁଲସା ହେଉଛି । କଳାକାର ମାନଙ୍କୁ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସିନେ ତାରକା ଓ ସାଧାରଣ ଜନତା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ନିଜ ବିଚାର ଏହି ପୂରା ମାମଲା ଉପରେ ରଖିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ହାତରେ ଥିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଦ୍ୱାରା ପାଟଣାରେ ମାମଲା ଦାଖଲ କରାଇବା ପରେ ଏଥିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିହାର ପୋଲିସର ମଧ୍ୟ ଆଗମନ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଆଗମନ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ଦୁଇଟି ରାଜ୍ୟର ପୋଲିସ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ, ଯେଉଁଥିରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓ ବିହାରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ଚୁପ୍ ଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ଚୁପ୍ପୀ ଉପରେ ଅନେକ ଅଟକଳ ଲଗାଉଥିଲେ । ଆଜି ଏହି ନିଶବ୍ଦତା ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି ।

newstrend

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ନିଜର ନିଶବ୍ଦତା ଭାଙ୍ଗି କହିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଯାହା କିଛି ଚାଲୁଅଛି ତାହା ରାଜନୀତି ଅଟେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରଖିଛି । ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ଉଠାଯାଉଛି ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କଳୁଷିତ କରାଯାଉଛି ।

ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲା ନିଜ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପଷ୍ଟତା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୋର ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ବଲିଉଡ଼ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ଅଟେ । ବହୁତଗୁଡିଏ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଏହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହ ବହୁତ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହା କୌଣସି ଅପରାଧ ନୁହେଁ । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ନିଧନ ବହୁତ ଦୁଃଖଦ ଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଥିଲା । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ପୋଲିସ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଜଗତରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି ।

newstrend

ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ଆଗକୁ କହିଲେ ଯେ, “ସେ ଯେଉଁ ପ୍ରୋଟୋକଲରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ, ସେ ହିଁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଉଛନ୍ତି ।” ନିଜ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟତା ଦେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ବାଳ ଠାକରେଙ୍କ ନାତି ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଜଣାଇଦେଉଛି ଯେ ମୁଁ ଏପରି କିଛି କରିବି ନାହିଁ ଯାହା ଫଳରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଶିବସେନା କିମ୍ବା ଠାକରେଙ୍କ ସ୍ପଷ୍ଟ ଛବିକୁ କୌଣସି ଆଞ୍ଚ ଆସିବ । ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ମୋ ଉପରେ ଆଧାରହୀନ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଏହା ଜଣାଥିବା ଦରକାର ।”

“ଯାହାକୁ ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ କୌଣସି କାମର ସୂଚନା ଜଣାଅଛି ତେବେ ପୋଲିସ୍ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ବହୁତ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ସକ୍ରିୟ ଅଛି । କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଭାବିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଏହି ମାମଲାରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଓ ଠାକରେ ପରିବାର ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ ।”

newstrend

ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ଆଗକୁ ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ, “ଏହା ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରର କଳୁଷିତ ରାଜନୀତି ଅଟେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରି ରଖିଛି । ଲୋକମାନେ ଆମକୁ ଇର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରର ସଫଳତା ଅଟେ । କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିନା କାରଣରେ ଠାକରେ ପରିବାର ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ତାଙ୍କର ରାଜନୈତିକ ବିଫଳତା ଯୋଗୁଁ ହେଉଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ରାଜନୈତିକରଣ କରିବା ମାନବତ୍ୱ ଉପରେ ଗୋଟାଏ ଦାଗ ଅଟେ। ମୋର ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *