ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ! ଲୀଳାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଅସୁସ୍ଥ !

ନିଶ୍ଵାସ ନେବାରେ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି !

ଲୀଳାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଲୀଳାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ନେଗେଟିଭ୍ ରହିଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଅଣ-କୋଭିଡ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଯଦି ସବୁ ଠିକ୍ ହୁଏ, ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ସେମାନଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯିବ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏହି ସମୟରେ ନିଜ ପରିବାର ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି । ଲକ୍ଡ଼ାଉନ ଠାରୁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ ଓ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକ୍ଡ଼ାଉନ କାରଣରୁ ସେଠାରୁ ଫେରି ଆସିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ କିଛି ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରିବାର ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ନିଜର ଭାବନା ବ୍ୟକ୍ତ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନ୍ୟତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ବିଶେଷ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିବାର ନାହିଁ । କାରଣ ଅଭିନେତାଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି ଏବଂ ସେ ଶୀଘ୍ର ହସ୍ପିଟାଲରୁ ନିଜ ବାସଭବନକୁ ଫେରି ଆସିବେ । ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ନିଜେ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇଛନ୍ତି ।

ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ମହାମାରୀ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ଲାଗିଛି, ସମଗ୍ର ବିଶ୍ଵର ଜନସାଧାରଣ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ଏହି ମହାମାରୀ ଦ୍ୱାରା କେତେବେଳେ ଓ କେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଜେନ ସୁସ୍ଥ ଲୋକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଯିବ ତାହା ଅନୁମାନ କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି । ଏହି ମହାମାରୀ କରୋନା ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଭାରତରେ ବିକଟାଳ ରୂପ ଧାରଣ କରିଛି । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତର ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମହାମାରୀ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି । ବଚ୍ଚନ ପରିବାରରେ କେବଳ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଛାଡି, ସମଗ୍ର ବଚ୍ଚନ ପରିବାର କରୋନା ଭୂତାଣୁରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

Google

ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ “ଭୁଜ: ଦି ପ୍ରାଇଡ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ”ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏଥିରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ । 1971 ଯୁଦ୍ଧ ଘଟଣାକୁ ଆଧାର କରି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ରାଣଛୋଡଦାସ ପାଗି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନିରୁଦ୍ଧ ସିଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବନ୍ଧାୟୁ ଜିଲ୍ଲାର ଡେପୁଟି ସୁପଟେଣ୍ଡେ ଭାବରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ସାନଭାଇ ମହାଦେବ ପାଗି ଭାବରେ ଚଳଚିତ୍ର ପରଦାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅଗଷ୍ଟରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଲକ୍ଡ଼ାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ଫିଲ୍ମ ହଟ୍-ଷ୍ଟାରରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*