୬ ଦିନ ପରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ସାତଫେରା ନେବେ କପିଲ୍ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ‘ବିଦ୍ୟାବତୀ’, ବିବାହରେ ପିନ୍ଧିବେ ଏତେ କିଲୋର ଲେହେଙ୍ଗା !

୬ ଦିନ ପରେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ସାତଫେରା ନେବେ କପିଲ୍ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ‘ବିଦ୍ୟାବତୀ’, ବିବାହରେ ପିନ୍ଧିବେ ଏତେ କିଲୋର ଲେହେଙ୍ଗା !

‘କମେଡି ନାଇଟ୍ସ ଉଇଥ୍ କପିଲ୍’ରେ ବିଦ୍ୟାବତୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ପପୁଲାର୍ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ୬ ଦିନ ପରେ, ଅର୍ଥାତ ୨୬ ଏପ୍ରିଲରେ ପ୍ରେମିକ ସଙ୍କେତ ଭୋସଲେଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ । ନିକଟରେ ଉଭୟ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ଦୁହେଁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ପରେ ସୁଗନ୍ଧା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିନାହାଁନ୍ତି । ବିବାହ ଦିନ ନିର୍ବନ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଯେଉଁ ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ତାହା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଫୋଟସୁଟ୍ ଥିଲା । ନିକଟରେ ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହିଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟ ଜଲନ୍ଧରରେ ବିବାହ କରିବେ ।

‘ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ସୁଗନ୍ଧା କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ମୋର ଅଧିକାଂଶ ବିବାହ ସପିଂ ଅନଲାଇନରେ କରିସାରିଛି ଏବଂ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବରରୁ ମୋର ବିବାହ ପୋଷାକ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି । ବିବାହରେ କେତେ ଲୋକ ଜଡିତ ହେବେ ତାହା ମୋ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ବିବାହରେ ୧୦ କିଲୋଗ୍ରାମ୍ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ ଅନଲାଇନରେ ଅଧ୍ୟ ବିବାହ କରିପାରିବି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିବି ।

ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି- ସଙ୍କେତ୍ ମୋତେ ଅତି କାଜୁଆଲ୍ ଏବଂ ବ୍ୟଙ୍ଗ ଉପାୟରେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଦିନେ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ସେ ମୋତେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଆମ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଆମକୁ ଏକ ଦମ୍ପତି ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଏକାଠି ବସୁଥିଲୁ, ସେମାନେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଉଥିଲେ ।

ଏଥିସହିତ ସ୍ପଟବୟକୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁଗନ୍ଧା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ସଙ୍କେତ୍ ଯେଉଁ ଫୋଟ ସେୟାର୍ କରିଛନ୍ତି, ସେ ନିର୍ବନ୍ଧର ନୁହେଁ । ଏହା ସହିତ ସେ ସଙ୍କେତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି ।

ସୁଗନ୍ଧା କହିଛନ୍ତି- ସେ ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଫୋଟସୁଟ୍ ଅଟେ । ଆମକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିବାର ଅଛି । ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୬ରେ ପଞ୍ଜାବର ଜଲନ୍ଧର୍ ଠାରେ ବିବାହ କରିବେ । ମୋର ଏଠାରେ ଏକ ଘର ମଧ୍ୟ ଅଛି । ମୁଁ ଜଲନ୍ଧରର ବାସିନ୍ଦା ।

ଉଭୟ ବିବାହ ଏବଂ ନିର୍ବନ୍ଧ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ କରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଉତ୍ସବରେ କେବଳ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । କରୋନାକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏହା ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉତ୍ସବ ହେବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଙ୍କେତଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସୁଗନ୍ଧା କହିଛନ୍ତି ଯେ ହସ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଏବଂ ସଙ୍କେଟ୍ ଏହାର ଡାକ୍ତର୍ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୁଗନ୍ଧା ମିଶ୍ର ଏବଂ ସଙ୍କେତ୍ ଭୋସଲେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ । ସୁଗନ୍ଧା ଏବଂ ସଙ୍କେତ୍ ସେମାନଙ୍କ ଡେଟିଂ ଖବର ଉପରେ କେବେବି କିଛି କହିନାହାନ୍ତି । ଉଭୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଉଭୟ କେତେକ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ଡକ୍ଟର୍ ସଙ୍କେତ୍ ଭୋସଲେ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଡାକ୍ତର୍ ଏବଂ ଜଣେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ । ‘ଦି କପିଲ୍ ଶର୍ମା ଶୋ’ରେ ସେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ମିମିକ୍ରି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ- ପିଲାଦିନରୁ ମୁଁ ମିମିକ୍ରି କରିବାକୁ ଭଲପାଏ ।

ସେ କହିଥିଲେ- ଲୋକମାନେ ଦିୱାଲି, ହୋଲିରେ ନୂଆ ପୋଷାକ କିଣୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ହମ୍ ଆପକେ ହେ କୌନର୍ ଡ୍ରେସ୍, ଭିଲେନର୍ କଏଦୀ ପୋଷାକ ଏବଂ ଓକିଲଙ୍କ ପୋଷାକ କିଣି ପିନ୍ଧୁଥିଲି ।

ସେ କହିଥିଲେ- ମୋର ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମୋତେ ଏପରି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧାଇ ପାରିବାରିକ ଉତ୍ସବକୁ ନେଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ସେଥିପାଇଁ ମୋ ବାପା କହିଥିଲେ, ପ୍ରଥମେ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ କର ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ ଯାହା ଚାହଁ ତାହା କର । ତେଣୁ ମୁଁ MBBS କରିସାରିଛି । ଏହାପରେ ମୁଁ ଚର୍ମରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅଧ୍ୟୟନ କଲି । ମୁଁ ଜଣେ ଚର୍ମ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର୍ ମଧ୍ୟ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *