‘ଭାଇରାଲ୍’ ହେଲା ଭିଡିଓ :- ମହୁମାଛି ଖୋଲିଲେ ସୋଡା ବୋତଲ୍ କ୍ୟାପ୍ ! ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ…

‘ଭାଇରାଲ୍’ ହେଲା ଭିଡିଓ :- ମହୁମାଛି ଖୋଲିଲେ ସୋଡା ବୋତଲ୍ କ୍ୟାପ୍ ! ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ…

ମହୁମାଛି ଫୁଲରୁ କଣିକା ବାହାର କରି ସେଥିରୁ ମହୁ ତିଆରି କରନ୍ତି । ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଫୁଲ ଉପରେ ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ପବନରେ ଉଡ଼ିବା ଏବଂ ମହୁଫେଣା ଉପରେ ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଦେଖିଛନ୍ତି କି କୌଣସି ମହୁମାଛି ସୋଡା ବୋତଲ ଖୋଲୁଛି ?

ବାସ୍ତବରେ, ଆଜିକାଲି ସୋଡା ବୋତଲ୍ ଖୋଲୁଥିବା ଦୁଇଟି ମହୁମାଛିଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଦଳଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କ’ଣ ହୋଇଥାଏ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶିଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଦୁଇଟି ମହୁମାଛି କିପରି ଏକ ସୋଡା ବୋତଲର ଢ଼ାଙ୍କୁଣୀକୁ ଏକାଠି ମିଶି ଖୋଲିଦେଉଛନ୍ତି ତାହା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଦୁଇଜଣ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବସି ଧୀରେ ଧୀରେ ଶକ୍ତି ସହିତ ଢ଼ାଙ୍କୁଣୀ ଘୂରେଇବା ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି । ଶୀଘ୍ର ଏହି ଢ଼ାଙ୍କୁଣୀ ଖୋଲି ଭୂମିରେ ପଡୁଛି ।

ଦୁଇଟି ଛୋଟ ମହୁମାଛି ଏକ ସୋଡା ବୋତଲର ଢ଼ାଙ୍କୁଣୀ ଖୋଲିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ । ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରତିଦିନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ନାହିଁ । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହିପରି କିଛି ଦେଖି ନଥିବେ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ମାତ୍ର ୧୧ ସେକେଣ୍ଡର ଅଟେ ଯାହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିନି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ବୁଇଟେଙ୍ଗେବିଡେନ୍ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର୍ କରାଯାଇଛି । ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଦୁଇଟି ମହୁମାଛି ମିଶି ଏକ ସୋଡା ବୋତଲ୍ ଖୋଲିଦେଲେ । ଏହି କ୍ୟାପସନ୍ ସହିତ ସେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ।

ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଯିଏ ବି ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି । ଅନେକ ଲୋକ ପୂର୍ବରୁ ଏପରି ଜିନିଷ ଦେଖି ନଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓ କେଉଁଠୁ ଆସିଛି ଏବଂ ମହୁମାଛିମାନେ କାହିଁକି ଏକ ସୋଡା ବୋତଲ୍ ଖୋଲୁଛନ୍ତି ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ଲୋକମାନେ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହି ମହୁମାଛିମାନେ ମୋ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସୋଡା ବୋତଲ୍ ଖୋଲିଦେଲେ ।” ତା’ପରେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏହି ମହୁମାଛିମାନେ ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ସେ ସବୁବେଳେ ସୋଡା ବୋତଲ୍ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ମତେ ଡାକନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ଏହି ମହୁମାଛିମାନେ ସ୍ୱୟଂ ଏହାକୁ ଖୋଲିଦେଲେ ।” ଠିକ୍ ଏହିପରି ଆହୁରି ଅନେକ ମଜାଦାର୍ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *