ଏହି କାରଣରୁ ରାତି ସାରା କାନ୍ଦୁଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ । କହିଲେ – ସେହି ସମୟ ମନେ ପଡିଲେ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଯାଏ !

ଏହି କାରଣରୁ ରାତି ସାରା କାନ୍ଦୁଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ । କହିଲେ – ସେହି ସମୟ ମନେ ପଡିଲେ ଦେହରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଯାଏ !

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଫୁଲ୍ ଔର କାଣ୍ଟେ’ରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ହିରୋଇନ ଥିଲେ ମଧୁ ଶାହ । ମଧୁ ଶାହ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ସହ ଜଡ଼ିତ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ମଧୁ କହିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ମାତ୍ର ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ରିପ୍ଲେସ୍ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ମଧୁଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ନିଜର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ମୁଁ ୪ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଟିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ପ୍ରଯୋଜକ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୋତେ କିଛି ନକହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ ।

google

ମଧୁଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ମୋତେ ଯେପରି ଭାବରେ ବାହାର କରାଗଲା, ଏହାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲି । ମୋ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁଁ ମୁଁ ନୁହେଁ ବରଂ ମୋ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ ଥିଲେ ।

google

ମଧୁଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମୁଁ ଏହି କଥାରୁ ଏତେ ଦୁଃଖିତ ଥିଲି ଯେ ମୁଁ ରାତିସାରା କାନ୍ଦୁଥିଲି ଓ ସକାଳୁ ମୋତେ କଲେଜ ଯିବା ପାଇଁ ନିଜ ପରିବାର ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାକୁ ପଡ଼ୁଥିଲା । ଯଦିଓ ସେହି ସମୟ ଧୀରେ ଧୀରେ କଟିଗଲା କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ସମୟକୁ ମନେ ପକାଇ ମୋ ଶରୀରରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଯାଏ ।

google

ମଧୁ କହିଲେ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଯୋଜକ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୋତେ ବାହାର କରିବା ଆଗରୁ କହି ମଧ୍ୟ ନଥିଲେ । ସେ ମୋ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ହିରୋଇନ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ । ମୋତେ ଏହା ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡ଼ିଲା, ଯେତେବେଳେ ଖବରଟି ଖବରକାଗଜରେ ପ୍ରକାଶିତ ହେଲା ଯେ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଂଶ ନୁହେଁ ।

google

ଯଦିଓ ମଧୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ଦୁର୍ଘଟଣା ମୋତେ ପୁରାପୁରି ବଦଳାଇ ଦେଲା । ଯେବେମଧ୍ୟ ମୁଁ ସେହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଭାବେ ତେବେ ଲାଗେ ଯେ ଆଜି ମୁଁ ଯାହା କିଛି ହୋଇଛି, ସବୁକିଛି ସେହି କାରଣରୁ ଅଟେ । ଯଦି ମୋ ସହିତ ସେସବୁ କିଛି ହୋଇନଥାନ୍ତା ତେବେ ମୁଁ ଏଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ନଥାନ୍ତି । ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବାହାରିଯିବା ପରେ ମୁଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଓ ନିଷ୍ଠାରେ କାମ କଲି, ଯାହାର ମୋତେ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେଲା ।

google

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ମଧୁ ୧୯ ଫେବୃଆରୀ, ୧୯୯୯କୁ ଆନନ୍ଦ ଶାହଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅମେୟା ଓ କିୟା ଅଟନ୍ତି । ଛୁଆ ମାନେ ବଡ଼ ହେବା ପରେ ସେ ୨୦୧୭ ପୁଣିଥରେ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ଆରମ୍ଭ’ରୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ଯଦିଓ ପରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଖୁବଶୀଘ୍ର ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

google

ମଧୁ ଶାହଙ୍କୁ ମଣି ରତ୍ନମଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରୋଜା’ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା । ମଧୁ ସେହିପରି ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅଝଗନ’ରୁ କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଯଦିଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଫୁଲ ଔର କାଣ୍ଟେ’ ଅଟେ । ଏହା ସେହି ସମୟରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଥିଲା ।

google

ମଧୁ ପହଚାନ, ଏଲାନ, ପ୍ରେମ ୟୋଗ, ଜାଲିମ, ବ୍ରହ୍ମା, ଜନତା କି ଅଦାଲତ, ଦିୟା ଔର ତୁଫାନ, ହଥକଡୀ, ଜଲାଦ, ରାବଣ ରାଜ୍, ହମ୍ ହେ ବେମିଶାଲ, ଦିଲ ଜଲେ, ଉଡାନ୍, ୟଶବନ୍ତ, ହଫତା ବସୁଲି, ଖୋଟେ ସିକ୍କେ, ଜୁଲମ୍ ଓ ସିତମ୍, ସିର ଉଠାକେ ଜିୟୋ, ଚେହରା, ମୂଲାକାତ, ଟେଲ୍ ମୀ ଓ ଖୁଦା ଓ ଲଭ୍ ୟୁ କଳାକାର ଭଳି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *