“ବାଲିକା ବଧୂ”ରୁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିବା ଅବିକା ଗୌର ନିଜ ଓଜନ ହ୍ରାସ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି !

“ବାଲିକା ବଧୂ”ରୁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିବା ଅବିକା ଗୌର ନିଜ ଓଜନ ହ୍ରାସ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି !

ଅବିକା ଗୌରଙ୍କୁ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗଣନା କରାଯାଏ । ସେ ଟିଭି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଅନେକ ଖ୍ୟାତିନାମା ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ସେ ବହୁତ କମ୍ ବୟସରୁ ଟିଭି ଶୋ’ ମାନଙ୍କରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପଦାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟ ଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟି ଥାଏ ।

ନିକଟ ଅତୀତରେ ନିଜର ୨୪ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅବିକା ଗୋୖର ହିଟ୍ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଶୋ’ “ବାଲିକା ବଧୂ”ରେ ଆନନ୍ଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ ଅବିକାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିବାରରେ ଏକ ବହୁତ ବଡ଼ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦୀ ନାମରେ ଜାଣନ୍ତି । ଏହି ଚରିତ୍ରକୁ ସେ ଜଣେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯାହା ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଅବିକା ଗୋୖରଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ତାଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ସାକ୍ଷାତକାର ଭିଡିଓକୁ ନେଇ କରୁଛୁ । ୧୨ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ତାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଅବିକାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏହି ପୁରୁଣା ସାକ୍ଷାତକାର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ୨୦୦୯ ମସିହାରେ, ଅବିକା ସାକ୍ଷାତକାରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଅବିକା ଗୌରଙ୍କୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି ଯଦି ସେ ‘ବାଲିକା ବଧୂ’ରେ କାମ କରି ଭଲ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ରୋଜଗାର ଟଙ୍କା କୁଆଡେ ଯାଉଛି ? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅବିକା କହିଥିଲେ କି, “ମୋ ବାପା ମୋତେ କହିଥିଲେ କି ସେ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଏକ ବୀମା ପାଣ୍ଠିରେ ଜମା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୋର ଏକ ପିଗି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ୫୨୨୨ ଟଙ୍କା ଜମା କରିଛି ।”

ଅବିକା ଗୋୖରଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି, ସେ ଜମା କରିଥିବା ଟଙ୍କା ସହିତ କଣ କରିବେ, ତେବେ ପ୍ରତିଉତ୍ତରରେ ସେ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି କିଣିବି । ମୁଁ ମୋର ରୋଜଗାରର ଗୋଟିଏ ହେଲେ ପଇସା କେବେ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ସେତେଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଡୁ ଥିବି ଯେତେଦିନ ଯାଏଁ ଏହା ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ପରିଣତ ନହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅବିକା ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କ ପିତା ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଆଇଫୋନ୍ ଦେଇଥିଲେ ।

୧୩ କିଲୋଗ୍ରାମ୍ ଓଜନ ହ୍ରାସ…

ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅବିକା ଗୌରଙ୍କ ଚାହାଣୀ ବହୁତ ବଦଳି ଯାଇଛି । ସେହି ସମୟରେ ସେ ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୪ ବର୍ଷ ହୋଇଛି । ଗତ ବର୍ଷ ସେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ରୂପାନ୍ତର ପାଇଁ ହେଡଲାଇନ୍ରେ ରହିଥିଲେ । ଅବିକା କହିଥିଲେ କି ସେ ପିଲାଦିନରୁ ମୋଟାପଣର ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଅବିକା ନିଜର ୧୩ କିଲୋଗ୍ରାମ୍ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଥିଲେ ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ଏହିକି ଯେ, ‘ବାଲିକା ବଧୂ’ରେ କାମ କରିବା ପରେ ଅବିକା ଗୌର ଟିଭି ଶୋ’ “ଶଶୁରାଲ୍ ସିମର୍ କା”ରେ କାମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଶୋ’ରେ ସେ ରୋଲି ନାମକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ନାମ ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାର୍ ମନୀଷ ରାୟସିଂହାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ କୌଣସି ସତ୍ୟତା ବାହାରି ନଥିଲା ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଅବିକା ଗୌର ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋଡିଜ୍ ଶୋ’ର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମିଲିନ୍ଦ ଚାନ୍ଦୱାନୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ମଧ୍ୟ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *