କଣ କାଜଲ ଏବଂ ନ୍ୟାସାଙ୍କ ଠାରେ ସତରେ କୋରନା ପଜିଟିଭ ଦେଖାଦେଇଛି ? ଅଜୟ ଦେବଗନ ଦେଲେ ଟିପ୍ପଣୀ ।

କଣ କାଜଲ ଏବଂ ନ୍ୟାସାଙ୍କ ଠାରେ ସତରେ କୋରନା ପଜିଟିଭ ଦେଖାଦେଇଛି ? ଅଜୟ ଦେବଗନ ଦେଲେ ଟିପ୍ପଣୀ ।

ଏହି କୋରନା ଭାଇରସ୍ ଭାରତରେ ଦ୍ରୁତଗତିରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ସକାଳ ଯାଏଁ କାରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୨୫୧ ଜଣ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନ ନିମନ୍ତେ ଅର୍ଥାତ ଅପ୍ରେଲ 14 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକ୍ଡ଼ାଉନ୍ ଚାଲିଛି ଏବଂ ଏହି ଦିନମାନଙ୍କରେ ସମସ୍ତେ ଘରେ ରହିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ବଲିଉଡ ଦୁନିଆ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବେ ସୁନସାନ୍ ଅଛି । ସମସ୍ତ କଳାକାର ଏବେ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

Google

ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କର ଘରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କଥା ଭାଇରଲ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ କୁହାଯାଉଛି କି ଅଜୟଙ୍କର ପତ୍ନୀ କାଜଲ ଏବଂ ଝିଅ ନ୍ୟାସା କୋରନା ଜୀବାଣୁରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ହେଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି ଯେ, କାଜଲ ଏବଂ ନ୍ୟାସା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଠିକ ଅଛନ୍ତି । ଏହି କଥାରୁ ଜଣା ଯାଉଛି ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା କଥା ମିଛ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ସତ ଯେ, କାଜଲ ଓ ନ୍ୟାସା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଠିକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁ ଖବରଟି ଭାଇରଲ ହେଉଥିଲା ତାହା ଏକ ଗୁଜବ ଅଟେ । ତାହାର କିଛି ସତ୍ୟତା ନାହିଁ ।

Google

ଯେତେବେଳେ କାଜଲ ଓ ତାଙ୍କର ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି ଗୁଜବ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ଏହି କଥାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଯେ, “ପଚାରିବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ । କାଜଲ ଏବଂ ନ୍ୟାସା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଠିକ ଅଛନ୍ତି । କାଜଲ ଓ ନ୍ୟାସା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯେଉଁ କଥା ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ତାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରପେ ମିଥ୍ୟା ଅଟେ ।”

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ନ୍ୟୁଜ ଟ୍ରେକ (News Track)ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦ୍ଵାରା ଏହା କୁହାଯାଉଛି କି ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କର ଝିଅ ଠାରେ କୋରନା ଭାଇରସର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଦେଇଛି । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ତ ସେ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନ କହିଲେ ଯେ, ଏହା କିଛି ବି ସତ ନୁହେଁ । ଦୁଇଜଣ କାଜଲ ଓ ନ୍ୟାସାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କିଛି ମଧ୍ୟ ହୋଇନାହିଁ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କହି ରଖୁଛି କି ଆପଣ କେବଳ ସତ୍ୟର ଆଧାରରେ ଥିବା ପ୍ରମାଣକୁ ହିଁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ । ଏହି ଭଳି ଗୁଜବ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ ଫିଲ୍ମରେ ଶୀଘ୍ର ହିଁ ଅଜୟ ଦେବଗନ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ୍ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଲକ୍ଡ଼ାଉନର କିଛି ଦିନ ପରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇପାରେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆମ ତରଫରୁ ଏକ ନିବେଦନ ଆପଣ ଲକ୍ଡ଼ାଉନ୍ ସମୟରେ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସଫା ରୁହନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *