ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ବଡ଼ ଖୁଲାସା, କହିଲେ- ଦୁଇଥର ହୋଇଥିଲା କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ୍ର ଶିକାର ! ପ୍ରଯୋଜକ ଶୟନ କରିବା ପାଇଁ…

ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ବଡ଼ ଖୁଲାସା, କହିଲେ- ଦୁଇଥର ହୋଇଥିଲା କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ୍ର ଶିକାର ! ପ୍ରଯୋଜକ ଶୟନ କରିବା ପାଇଁ…

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ୍ ଓ ମୀଟୁ ସହ ଜଡ଼ିତ କାହାଣୀ ଗୁଡ଼ିକ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ । ପ୍ରତିଦିନ କୌଣସି ନା କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଜୀବନର ଖରାପ ଅନୁଭବ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି । ଏଥର ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି । ନିଜର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଙ୍କିତା ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦୁଇଥର କାଷ୍ଟିଙ୍ଗ କାଉଚ୍ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସେହି ସମୟରେ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପୁରାପୁରି ନୂଆ ଥିଲେ, ସେପଟେ ଆଉ ଥରେ ସେ ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଟିଭି ଜଗତରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦ୍ୱିତୀୟଥର ତାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମୁଁ ଟିଭିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ବଲିଉଡ଼କୁ ଯିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି ଓ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ମୋର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।

ଜଣାଇଦେଇଛୁ ଯେ, ନିକଟରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଏକ ସମାଚାର ପୋର୍ଟଲକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ, ପ୍ରଥମ ଖରାପ ଅନୁଭବ ସେତେବେଳେର ଅଟେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଯୁବତୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ରୋଲ୍ ବଦଳରେ କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍ କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ଥିଲି । କୋଠରୀରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲି ଏବଂ ୧୯ କିମ୍ବା ୨୦ ବର୍ଷର ଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜକ କିଭଳି କମ୍ପ୍ରମାଇଜ୍ ଚାହେଁ ?

ଅଙ୍କିତା କହିଲେ ଯେ, ମୁଁ ସେହି ସ୍ଥିତିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି, ତାଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ସହିତ ଶୟନ କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଆଗକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେପରି ସେ ଏହା କହିଲେ, ମୁଁ ତାକୁ ଆଉ ଛାଡ଼ିଲି ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି, ମୋତେ ଲାଗେ ତୁମର ପ୍ରଯୋଜକକୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଝିଅ ଦରକାର ନା କି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଯୁବତୀ ଏତିକି କହି ମୁଁ ସେଠାରୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ଏହାପରେ ସେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଓ କହିଲେ ଯେ ମୋ ସହିତ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ମୁଁ କହିଦେଲି ଆପଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମୋତେ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ ମୋର ରୁଚି ନାହିଁ ।

ତାପରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ କ୍ୟାରିୟରର ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଅନୁଭବ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ଗଲି ସେତେବେଳେ ମାତ୍ର ହାତ ମିଳାଇବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ପୁଣିଥରେ ସେହି ଖରାପ ଅନୁଭବ ଜାଣିପାରିଲି । ଅଙ୍କିତା ଆଗକୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ନେବାରୁ ମନା କରିଦେଲେ । କାହାର ନାମ ନନେଇ ଅଙ୍କିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ସେଭଳି ଅନୁଭବ ହେଉଛି ଏବଂ ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋ ହାତକୁ ପଛକୁ କରିନେଲି ।

ଅଙ୍କିତା ସ୍ଵର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ଅଟନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ଓ ଅଙ୍କିତା ଧାରାବାହିକ ପବିତ୍ର ରିସ୍ତାରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏକାଠି କାମ କରିବା ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଖୁବ୍ ନିକଟକୁ ଆସି ଯାଇଥିଲେ ଓ ପାଖାପାଖି ଅଢେ଼ଇ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହିଁଙ୍କ ଅଫେୟାର୍ ଚାଲିଥିଲା । ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଅନ୍ତ ଘଟିଥିଲା । ଅଙ୍କିତା ନିଜ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବ୍ରେକ୍-ଅପ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଘରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫୋଟ ରଖନ୍ତି । ସେ ଏପରି ଏଥିପାଇଁ କରୁଥିଲେ କାରଣ ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିଯିବେ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମୁଖରେ ଦେଖିବା ସାହସ ହେଉ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *