ବିବାହର ୭ ବର୍ଷ ପରେ ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେ’ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ମାଁ’ ! ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଏବଂ ଦେଖାଇଲେ ପ୍ରଥମ ଝଲକ୍…

ବିବାହର ୭ ବର୍ଷ ପରେ ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେ’ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ମାଁ’ ! ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଏବଂ ଦେଖାଇଲେ ପ୍ରଥମ ଝଲକ୍…

‘ୟେ ହେ ମୋହବତେ’ ଓ ‘ନାଗିନ୍’ ଭଳି ଟିଭି ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନିତା ହସନନ୍ଦାନୀ ମାଁ ହୋଇଗଲେଣି । ଗତ ୯ ଫେବୃୟାରୀରେ ସେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅର ପ୍ରଥମ ଝଲକ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଅନିତା ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋହିତ ରେଡ୍ଡୀ ନିଜ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ନବାଗତ ଅତିଥିକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ଭିତର ଫୋଟ ସେୟାର୍ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଚେହେରାର ହସ କହିଦେଉଛି ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଖୁସିର କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ ।

ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର୍ କରାଯାଉଥିବା ଫୋଟର ଏକ ଝଲକରେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, ଶିଶୁର ଝଲକ୍ ଫୋଟରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଫୋନ୍ ସ୍କ୍ରିନରେ ଦେଖାଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ସେ ଜନ୍ମ ପରେ କପଡ଼ା ନପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅନିତା ହସନନ୍ଦାନୀ ଓ ରୋହିତ ଏହି ଶିଶୁ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ବିବାହର ପାଖାପାଖି ୭ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାତାପିତା ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଡେଲିବେରୀର ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଅନିତାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋସୁଟର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ କିସ୍ କରୁଥିବାର ନଜର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଅନିତା ନିଜ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗର୍ଭାବସ୍ଥା ସମୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଲେ ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ରହି ନିଜ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅପଡେଟ୍ ସେୟାର୍ କରୁଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଫଟୋସୁଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଯଦି ଅନିତାଙ୍କ ପ୍ରେମକାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ତାଙ୍କର ଓ ରୋହିତ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଜିମରେ ହୋଇଥିଲା । ବାସ୍ତବରେ, ଦୁହେଁ ଏକ ଜିମରେ ୱାର୍କ ଆଉଟ୍ ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ । ଅନିତା ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ରୋହିତଙ୍କୁ ଜିମରେ ଦେଖା କରିଥିଲେ । ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ହେଲା ଏବଂ ଦମ୍ପତି ଏକାଠି ସମସ୍ତ ପାର୍ଟିକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ।

କିଛି ଦିନପରେ ଏମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ବଦଳିଗଲା ଓ ଅନିତା ୧୪ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୩ କୁ ନିଜର ତେଲୁଗୁ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିନେଲେ । ରୋହିତ ରେଡ୍ଡୀ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଟନ୍ତି । ଅନିତା ଓ ରୋହିତଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଟିଭି ଜଗତରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି । ଦୁହେଁ “ନଚ୍ ବଲିଏର୍” ଗତ ସିଜନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଅନିତା ୩୯ ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ମାନଙ୍କରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଅନିତା ‘କଭୀ ସୌତନ କଭୀ ସହେଲି’, ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେ’, ‘ନାଗିନ ୩’, ‘କାବ୍ୟାଞ୍ଜଳୀ’, ‘କ୍ୟୁକି ଶାଶ ଭି କଭୀ ବୋହୂ ଥି’, ‘କସମ ସେ’, ‘ୟେ ହେ ମୋହବତେ’ ଭଳି ଟିଭି ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *