ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ସାନ ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ ! କ୍ରୋଧରେ ଏହିପରି ଉତ୍ତର ଦେଲେ ସୋନାମ କପୂର ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ

ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ସାନ ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ ! କ୍ରୋଧରେ ଏହିପରି ଉତ୍ତର ଦେଲେ ସୋନାମ କପୂର ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ

ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ସାନ ଝିଅକୁ ମିଳିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ ! କ୍ରୋଧରେ ଏହିପରି ଉତ୍ତର ଦେଲେ ସୋନାମ କପୂର ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ କଲାପରେ ଏମିତି କିଛି ଉତ୍ତର ମିଳିଛି ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଓ ବଲିଉଡରେ ଭାଇଚାରା ଏବଂ ଆତ୍ମୀୟତା ଉପରେ ତର୍କବିତର୍କ ଚାଲିଛି । ଏଥି ସହିତ, ଏହି ବିତର୍କରେ ଲୋକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣକୁ ନେପ୍ଟଜିମ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର୍କିଡଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି କାରଣରୁ ସୋନମ କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରିୟାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି । ସୋନମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏଭଳି ଲୋକଙ୍କୁ ବାରଣ କରାଯିବା ଉଚିତ ।

Google

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଏ ଏବଂ କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଟ୍ରୋଲର୍ସମାନେ ଯେତେବେଳେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ହତ୍ୟାର ଧମକ ଦିଅନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ହଙ୍ଗାମା ହୋଇଯାଏ ।ନିକଟରେ ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଏପରି ହିଁ କିଛି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଅନୀଲ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ପ୍ରଡ୍ୟୁସର- ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ରିୟା କପୁରଙ୍କୁ ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯାହାପରେ କେବଳ ରିୟା ନୁହଁନ୍ତି ସୋନମ କପୁର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି ।

ଅନୀଲଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ଧମକ ମିଳିଛି :

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବଳ ଅନୀଲ କପୁର ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ରିୟା ଏବଂ ସୋନମ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି । ନିକଟରେ ଜଣେ ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମ ୟୁଜର୍ସ ରିୟାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଏପରି ବ୍ୟବହାରରେ ସୋନମ କପୁର ଅତ୍ୟାଧିକ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି । ରିୟାଙ୍କୁ ଧମକ ମିଳିବା ପରେ ସୋନମ ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା ଫୋଟ ସହାୟତାରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହାଦ୍ୱାରା ସୋନମ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୋନମ, ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମରେ ସମସ୍ତ ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମର (Team) ଦଳଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲି ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିଲା ଯେ, ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ନିୟମ ବାହାରେ କିଛି ନଥିଲା । ସୋନମ କହିବା କଥା ଏହା ଯେ, ମୁଁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ଲକ କରିଦେବି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନ ନେଇ ଏପରି ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହା ଯେ, କାହାକୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେବା କେତେ ଭୂଲ୍ ତାହା ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମ ଅନୁଭବ କରୁ ନାହିଁ ।

ସୋନମ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରି ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବୋଧ ହୁଏ ଇଣ୍ଡିଆର ଇଂଷ୍ଟଗ୍ରାମ Teamର ଲୋକମାନେ ହିନ୍ଦୀ ବୁଝିନ୍ତି ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସେହି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟରେ କୌଣସି ଅଭାବ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୁଏ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନମଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ଖୁବ୍ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏବଂ ପ୍ରସଂଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *