ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ଲେନ୍ ସଂଗ୍ରହ ପଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହିପରି ସୌକ୍ ରଖି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସାନପୁଅ ଜୟ ଅନସୁଲ !

ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ଲେନ୍ ସଂଗ୍ରହ ପଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହିପରି ସୌକ୍ ରଖି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସାନପୁଅ ଜୟ ଅନସୁଲ !

ସଙ୍ଗୀତ ଉତ୍ସାହୀ ଜୟ ଅନସୁଲ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ମର୍ସିଡିଜ୍ GLK350, ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି ଗାଲାର୍ଡୋ, ରୋଲ୍ସ ରୋଏସ୍ ଫାଣ୍ଟମ୍, ରେଞ୍ଜ ରୋଭର ଭୋଗ ଭଳି କାର ରହିଛି ।

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟବସାୟୀ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ପ୍ରାୟତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିନା ମୁନିମଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି ଜୟ ଅନମୋଲ ଏବଂ ଜୟ ଅନସୁଲ । ୨୮ ବର୍ଷିୟ ଜୟ ଅନମୋଲ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୨୪ ବର୍ଷିୟ ଜୟ ଅନସୁଲ ତାଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇର ଜନ୍ କନନ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅଧ୍ୟୟନ ପରେ ବ୍ରିଟେନର ୱାର୍ଇକ୍ ବିଜନେସ୍ ସ୍କୁଲରୁ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଥିବା ଜୟ ଅନମୋଲଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ସ୍ଵଭାବ ପ୍ରକୃତିର ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଜୟ ଅନମୋଲ ପ୍ରାଇଭେଟ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ।

Google

ତେବେ ତାଙ୍କ ସାନଭାଇ ଜୟ ଅନସୁଲଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଭିନ୍ନ । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୪ ବର୍ଷିୟ ଜୟ ଅନସୁଲ ଧାର୍ମିକ ପ୍ରକୃତିର ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଆକାଶ, ଅନନ୍ତ ଏବଂ ଇଶାଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟତର ଅଟନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତ ଏକାଠି ପାର୍ଟି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କାରଣରୁ ମୁକେଶ ଏବଂ ଅନିଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିନାହିଁ ।

ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାନର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ଏମାନେ-:

Google

ସଙ୍ଗୀତ ଉତ୍ସାହୀ ଜୟ ଅନସୁଲ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ମର୍ସିଡିଜ୍ GLK350, ଲମ୍ବୋର୍ଗିନି ଗାଲାର୍ଡୋ, ରୋଲ୍ସ ରୋଏସ୍ ଫାଣ୍ଟମ୍, ରେଞ୍ଜ୍ ରୋଭର ଭୋଗ୍ ଭଳି ଗାଡିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି । ଅନସୁଲ ପ୍ରାୟତ ଏହି କାରଗୁଡିକରେ ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ।

ବିମାନ ସଂଗ୍ରହରେ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହୀ:

Google

ଜୟ ଅନସୁଲ, ନ୍ୟୁୟର୍କ ୟୁନିଭରସିଟିର ଷ୍ଟର୍ନ ସ୍କୁଲ ଅଫ୍ ବିଜନେସରେ ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳନାରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଥିବା ଜୟ ଅନସୁଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିଡରରେ ମହଙ୍ଗା ଜିନିଷରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଅନେକ ହବି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହବି ହେଉଛି ବିମାନ ସଂଗ୍ରହ କରିବା । ଦକ୍ଷିଣ ଚୀନର ମର୍ନିଂ ପୋଷ୍ଟର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ରିଲାଏନ୍ସ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ କ୍ୟାପିଟାଲରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ଅନସୁଲଙ୍କର ଏକ ବମ୍ବେରଡିଅର୍ ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ XRS ବିମାନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ବେଲ୍ ୪୧୨ ହେଲିକପ୍ଟର, ଫାଲକନ୍ ୨୦୦୦ ଏବଂ ଫାଲକନ୍ ୭X ଜେଟ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ସେ ପ୍ରାୟତ ଏଥିରେ ଭ୍ରମଣ କରିଥାନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *