Big Breaking : ବଲିଉଡକୁ ଆଉ ଏକ ଧୋକ୍କା ! ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି !

Big Breaking : ବଲିଉଡକୁ ଆଉ ଏକ ଧୋକ୍କା ! ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସେ ନିଜେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି । ଏହି ରିପୋର୍ଟର ଅପେକ୍ଷାରେ ସମସ୍ତେ ଅଛନ୍ତି ।

Google

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି:

“ମୁଁ କୋଭିଡ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପୋଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଛି । ତେଣୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି… ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଉଛି… ! ପରିବାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ପରୀକ୍ଷଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ପରିବାରଜନ ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଗତ ୧୦ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମୋ ନିକଟତର ଥିବା ସମସ୍ତ ବିଷୟ ଦୟାକରି ନିଜକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଛି !

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ “ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର”ରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ବିଗ୍ ବି ଶେଷରେ ଫିଲ୍ମ “ଗୁଲାବୋ-ସୀତାବୋ”ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା । ​​ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୋ “କୌନ୍ ବାନେଗା କୋରଡ୍-ପତି”ର ଦ୍ୱାଦଶ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ । ତେବେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକମାନଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାର କାମ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ । ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ବିଗ୍ ବି ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ହେତୁ ତାଙ୍କ ଶୋ’ର ସୁଟିଂ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଚେହେରା, ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଝୁଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *