ହଟ୍ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପିଲାଦିନରେ ତୈମୁର୍ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ !

ହଟ୍ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପିଲାଦିନରେ ତୈମୁର୍ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ !

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଆଜି ୨୮ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି । ଆଲିଆ ୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯୯୩ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଆଲିଆ ଆଜି ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପାଗଳ । ଆଲିଆ ନିଜକୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିଛନ୍ତି । ଆଲିଆ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବିଭିନ୍ନ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ ଭିନ୍ନ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆପଣ ଆଲିଆଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ସରଳତା ଦେଖାଯାଏ । ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଦିଗଜ ନିର୍ମାତା- ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ । ଆଲିଆ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ସୋନି ରାଜଦାନଙ୍କ ଝିଅ । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆଲିଆ ପିଲାଦିନରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ନିରୀହ ଦେଖାଯାନ୍ତି । ଆଲିଆଙ୍କ ଚେହେରା ତାଙ୍କ ମା’ ସୋନିଙ୍କ ପରି ବହୁତ ଦେଖାଯାଏ ।

ଆଜି ବି ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ ପରି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଆଜି ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଆଲିଆଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଆଲିଆଙ୍କ ଫୋଟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାସହିତ ତାଙ୍କ ଫୋଟ ଉପରେ ଅନେକ ଭଲ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି । ଆଲିଆଙ୍କ ଅନେକ ଫୋଟ ମଧ୍ୟରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ଆଲିଆଙ୍କ ବନ୍ଧନ ବହୁତ ମଜବୁତ । ଯେତେବେଳେ ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ସ୍ୱରରେ ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ମେ ତେନୁ ସମଝାୱା’ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଲାଇଭ୍ ମଧ୍ୟ ଗାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଦେଖି ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଏକ ଫୋଟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଆଲିଆଙ୍କ ସାବତ ବଡ଼ ଭଉଣୀ । ସେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ କିରଣ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ । ଆଜି ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧନ ବହୁତ ଭଲ । ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ଆଲିଆଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ସବୁକିଛି ବଦଳିଗଲା । ତେବେ ପୂଜା ଥରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶାହିନ୍ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ବହୁତ ନିକଟତର । ସେ ତାଙ୍କ ହୃଦୟର ସବୁ କଥା ଏବଂ ଖରାପ ସମୟରେ ସବୁକିଛି ତାଙ୍କ ସହ ଶେୟାର୍ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି ।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଲିଆ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଭଳି ଏକ ବଡ଼ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ । ଏହାସହିତ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ମୁମ୍ବାଇରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ପାର୍ଟି ହୋଇଥିଲା ।

ଏହି ପାର୍ଟିରେ ବଲିଉଡର ବଡ କଳାକାର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଆଲିଆଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର୍ ଏହି ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, ଆୟାନ ମୁଖାର୍ଜୀ, ଅର୍ଜୁନ କପୁର୍ ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ପରି ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ଏହି ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *