ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ନିଜ ଭଉଣୀର ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଜଣେ ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସହିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ ।

ଆଜି ଆମେ ବଲିଉଡ଼ର ସେହି ହିରୋଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ହିଟ୍ ଏବଂ ଫିଟ୍ ହିରୋ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ହଁ, ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଆମେ ଏଠାରେ ଅନ୍ୟ କାହାର ନାହିଁ ବରଂ ବଲିଉଡ଼ର ଖିଲାଡ଼ି କୁମାର ଅର୍ଥାତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଛୁ । ଏଥିରେ କିଛି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଆଜିକାର ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ହିଁ ଏପରି ଗୋଟିଏ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ବଲିଉଡ଼ ର ତିନୋଟି ଖାନ୍ ଙ୍କୁ ଟକ୍କର ଦେଇପାରିବେ । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରି ନିଅନ୍ତି । ହଁ ଯଦି ଆମେ କହିବା ସେ କେବଳ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିତା ଅଟନ୍ତି ତେବେ ଏହା କହିବା ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ । ଯଦିଓ ଆଜି ଆମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗୋଟିଏ ବହୁତ ଭଲ ଭାଇ ଅଟନ୍ତି ।

Google

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖନ୍ନା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ଼ର ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହି ସାରିଛନ୍ତି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ, ଟ୍ଵିଙ୍କଲ ଖନ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୭ ବର୍ଷ ଛୋଟ ଅଟନ୍ତି । ସେଠାରେ ଯଦି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ନାମ ଅଳକା ଅଟେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଜ ଠାରୁ ୧୫ ବର୍ଷ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଯେବେକି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ କାହା ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଳକା ମିଡ଼ିଆ ଏବଂ କ୍ୟାମେରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା କାରଣ ଅଟେ ଯେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ହିଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି।

Google

ଯଦିଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କପିଳ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ ରେ ନିଜର ଭଉଣୀଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଭଉଣୀ ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ, ଯେବେ ସେ ନିଜ ଠାରୁ ୧୫ ବର୍ଷ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ୟବସାୟୀ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ହୀରାନନ୍ଦାନୀ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିପାରେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଲଭ୍ ମେରେଜ ବା ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ ଆମେ ଯଦି ସାଧାରଣ ଭାବରେ କହିବା ତେବେ ତାଙ୍କୁ ୧୫ ବର୍ଷୀୟ ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯଦିଓ ଯେବେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଲେ ତେବେ ସେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ଭଉଣୀର ଜିଦ୍ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଆଗରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହାର ମାନିବାକୁ ପଡ଼ିଲା

Google

ନିଜ ଭଉଣୀର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଭଉଣୀର ପ୍ରେମ ସମ୍ମୁଖରେ ହାର ମାନିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୩ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଳକାଙ୍କୁ ୪୦ ବର୍ଷ ହୋଇଛି । ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୫୫ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି । ଆପଣମାନେ ଏହା ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରେମରେ ବୟସ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହକୁ ୬ ବର୍ଷ ବିତି ସାରିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଆମେ ଏହା ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ ସମସ୍ତ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଙ୍କ ପରି ଭାଇ ମିଳନ୍ତୁ ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*