ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଝିଅ, ପୁଅ ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଗଲେ ଲଣ୍ଡନ । ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପ୍ରକୃତ କାରଣ !

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଝିଅ, ପୁଅ ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଗଲେ ଲଣ୍ଡନ । ସମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପ୍ରକୃତ କାରଣ !

ଗୁରୁବାର ଦିନ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କେବଳ ଏକୁଟିଆ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କହିଦେଉଛୁଯେ ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏକ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ଜମ୍ପସୁଟ୍ ଏବଂ କଳା କ୍ୟାପ୍ ସହିତ ସେ କରୋନାର ସତର୍କତା ପାଇଁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଝିଅ ନିତାରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

newstrend

ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଲଣ୍ଡନ ଗଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର:

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବେଲବଟମ୍ ଲଣ୍ଡନରେ ସୁଟିଂ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସେ ଏଥିପାଇଁ ଲଣ୍ଡନକୁ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି । ଅଧିକ ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଆରାମଦାୟକ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଜମ୍ପସୁଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । କହିଦେଉଛିଯେ ଏହି ଧୂସର ରଙ୍ଗର ଜମ୍ପସୁଟରେ ଆଗରେ ଜିପ୍ ଥିଲା । ସବୁଥର ପରି ଅକ୍ଷୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ଜମ୍ପସୁଟକୁ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ ଠାରୁ ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ସେ ଏହି ଜମ୍ପସୁଟ୍ ସହିତ ଧଳା ଜୋତା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

newstrend

ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଏବଂ ନିତାରା ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ:

ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବିଷୟରେ କହିଲେ ସେ ଅଲିଭ୍ ରଙ୍ଗର ଗ୍ରୀନ୍ ସାର୍ଟ ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ଜିନ୍ସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ବେକରେ ସ୍କାର୍ଫ ପକାଇଥିଲେ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ସ୍ନିକର୍ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

newstrend

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଝିଅ ନିତାରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଧୂସର ରଙ୍ଗର ଲେଗିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ହାଲୁକା ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧାଇ ଥିଲେ । ଟ୍ଵିଙ୍କେଲ ନିତାରଙ୍କ କେଶକୁ ହାଇ ପୋନିରେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନିତାରା ଗୋଲାପୀ ଏବଂ ବ୍ଲୁ ମିଶ୍ରିତ ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇଥିଲେ ।

newstrend

ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଫିଲ୍ମ ବେଲବଟମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଲାରା ଦତ୍ତା, ହୁମା କୁରେଶି, ଜ୍ୟାକି ଭାଗନାନୀ ମଧ୍ୟ ଚାର୍ଟର ପ୍ଲେନରେ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଛନ୍ତି । ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ସହିତ କରୋନାର ବିପର୍ତ୍ତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହି ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ମୁମ୍ବାଇରେ କରୋନାର ଭୟାନକ ରୂପ UKରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁଟିଂ:

କହିଦେଉଛୁ ଯେ ମୁମ୍ବାଇରେ କରୋନାର ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଜାରି ରହିଛି । ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ କଳାକାର UK ଯିବା ପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଦେଶରେ ସୁଟିଂ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ । ଏହା ଜଣା ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଫିଲ୍ମର ଅଭିନେତା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବହନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚାର୍ଟାର୍ଡ ​​ବିମାନର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଛନ୍ତି ।

କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂରେ ଏହା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବିଯେ ଫିଲ୍ମ ବେଲ ବଟମ୍ ୮୦ ଦଶକର କିଛି ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି କୌଣସି କରୋନା ନଥାନ୍ତା ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମୁମ୍ବାଇ ସହର ପରି ପରିବେଶରେ ନିର୍ମାଣ ହୋଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇରେ କରୋନାଙ୍କ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଯେ ପୁରା ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ UKରେ ସୁଟିଂ ହେବ ।

newstrend

କୁହାଯାଉଛଯେ ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏଠାରୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ମହାମାରୀ କରୋନା ପାଇଁ ନିର୍ମାତାମାନେ ସମସ୍ତ କଳାକାର ଏବଂ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେଇଛନ୍ତି । ତେଣୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ହାତଗୋଡ ଘଣ୍ଟା, ମାସ୍କ, ଗ୍ଲୋଭ୍ସ, ଫେସ୍ ମାସ୍କ ଏବଂ ସାନିଟାଇଜରର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *