୩ ବର୍ଷ ପରେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସ୍ୱୀକାର କଲେ : ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଖାରଜ କରିବା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଥିଲା ସବୁଠାରୁ ବଡ ଭୁଲ୍ !

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବଲିଉଡ଼ର ଏପରି ଏକ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ବୟସର ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେ ସର୍ବଦା ନିଜ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରି ଦିଅନ୍ତି । ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କଂସେପ୍ଟ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେମାନେ ସବୁ ଥର ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଆଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କେଶରୀ’କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି । ଅକ୍ଷୟ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମାମଲା ଗୁଡ଼ିକରେ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କେଶରୀ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସୁପରହିଟ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଖୁବ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କଲା । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ କଳାକାର ଥିଲେ ପରୀନିତି ଚୋପଡ଼ା ।

ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଅକ୍ଷୟ ଆଜି ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ିକ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଚରିତ୍ରର ନାମ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ହୋଇଯାଏ ଯେଉଁମାନେ କିଛି ଉତ୍ତମ ଭୂମିକା ହରେଇ ବସିଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଭାଗ୍ ମିଲଖା ଭାଗ୍’କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇ ଅକ୍ଷୟ ଏକ ବଡ଼ ଭୁଲ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ଅକ୍ଷୟ ୩ ବର୍ଷ ପରେ ନିଜ ଭୁଲର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ସମାରୋହ ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ ଏହା ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ । ମୁଁ ‘ଭାଗ୍ ମିଲଖା ଭାଗ୍’କୁ ଖାରଜ କରି ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଭୁଲ୍ଲ କରିଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଯୋଗ ଆସିଥିଲା ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ଆଉ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡ଼ରେ ଧନୀ ଅଭିନେତା ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଏ, ତେବେ ଚରିତ୍ରଙ୍କ ନାମ ଆଗରେ ଆସେ । ସେ ଏକ କଠିନ ଜୀବନ ଶୈଳୀର ପାଳନ କରନ୍ତି ଏବଂ ମିଥ୍ୟା ଖର୍ଚ୍ଚ ଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଅଭିନେତା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଧନ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏବଂ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ଏପରି କିଛି ହୁଏ ନାହିଁ । ବାସ୍ତବରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ଖୁବ୍ କମ୍ ଏବଂ ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତି ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିପାରେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ ପ୍ରତି ମିନିଟ୍ ୧୨,୦୦୦ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟକ୍ତିର ମାଲିକ ହେବା ଖୁବ୍ କଠିନ ଅଟେ ଓ ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ଏହା ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏତେ ମହାନ ଅଭିନେତା ହେବା ସତ୍ତ୍ୱେ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପ୍ରତି ମାସରେ କେବଳ ୫,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଭଳି ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କୁ ପକେଟ୍ ମନୀ ଦିଅନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*