ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ଘଟଣାକୁ ଭୁଲି ପାରୁନଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି !

ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ଘଟଣାକୁ ଭୁଲି ପାରୁନଥିଲେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି !

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହିତ ‘ ବାଦଶାହୋ ‘ ଏବଂ ‘ ରେଇଡ଼ ‘ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇଲିୟାନା ଡୀ ‘ କ୍ରୁଜ୍ ନିଜର ବ୍ରେକଅପକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୁଲି ପାରି ନାହାନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇଲିୟାନା ଏବଂ ଫୋଟଗ୍ରାଫର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏଣ୍ଡ୍ରୋୟୂ ନୀବୋନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରିଲେସନଶିପ୍ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପୁଣି ହଠାତ୍ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ପରେ ବ୍ରେକଅପର ଖବର ଆସିଥିଲା । ଏହା ପରଠାରୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରଦା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖକୁ ଭୁଲି ଯାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏପରି ଆଦୋୖ ନୁହେଁ, ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସେହି ଘଟଣାକୁ ଆଦୌ ଭୁଲି ପାରି ନାହାନ୍ତି ।

google

୨୦୧୯ ନଭେମ୍ବରରେ ଇଲିୟାନା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏବଂ ଏଣ୍ଡ୍ରୋୟୂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ସାଙ୍ଗରେ ନାହାନ୍ତି । ଗୁରୁବାର ଦିନ ଇଲିୟାନା ଇନସ୍ଟାଗ୍ରାମର ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ କ୍ରିପ୍ଟଟିକ୍ ପୋଷ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ ଯାହାକୁ ପଢି ତାଙ୍କ ଦୁଃଖ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଯାଏ ।

ଇଲିୟାନା ଏକ କୋଟେଶନ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେଥିରେ ଲେଖା ଅଛି ଯେ ” ଏ ବର୍ଷ ମୋତେ ଯେଉଁ ଅତି ତିକ୍ତ ଔଷଧ ଖାଇବାକୁ ପଡ଼ିଛି, ତାହା ହେଉଛି ଏହା ଯେ ମୁଁ ମୋ ନିଜକୁ କିପରି ପୁନର୍ବାର ଉଠାଇ ପାରିବି ଏବଂ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ବିନା କିପରି ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନା କରି ପାରିବି ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି ଲାଗୁଥିଲେ ଯେପରି ସେମାନେ ମୋ ଜୀବନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ ବୋଲି । ”

google

” ମୋତେ ଏପରି ଭାବିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଯେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ବେକାର ଜିନିଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ଆପଣ ହିଁ ନିଜ ଜୀବନର ଏକମାତ୍ର ଏପରି ମଣିଷ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ନିଜକୁ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ଗୋଡ଼ରେ ଠିଆ କରାଇ ପାରିବ । ”

google

ଇଲିୟାନା ନିଜର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସହିତ ତଳେ ନିଜ ତରଫରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଅଧିକ କଷ୍ଟକର ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ କଷ୍ଟକର ନିଶ୍ଚିତ ଥିଲା । ‘ ଏହାପୂର୍ବରୁ ନିଜର ବ୍ରେକଅପ ବିଷୟରେ କହି ଇଲିୟାନା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ ମୋ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଏହି କଥା ରହିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାହାରି ସହିତ ରିଲେସନସିପରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ କେବଳ ଆପଣ ହିଁ ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହା ଦୁଇ ଲୋକଙ୍କଙ୍କର ମାମଲା ଅଟେ । ତେଣୁ ଏହା ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଜଣେ ମଣିଷ କିଛି କରି ଏବଂ କହି ରହି ପାରିବ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରାଇଭିସୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

google

ଇଲିୟାନାଙ୍କୁ ବ୍ରେକଅପ ପରେ ଅନେକଥର ଟ୍ରୋଲ୍ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ନିଜର ଏକ ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଇଲିୟାନା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଥରେ ଥେରାପିଷ୍ଟର ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । ସେହି ଥେରାପିଷ୍ଟ ଇଲିୟାନାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ ଜିନିଷକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତେବେ ତାହା ନକରାତ୍ମକ ହୋଇଥାଉ ନା କାହିଁକି । ‘ ଇଲିୟାନା ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ ଦେବଦାସୁ ‘ରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା ।

google

ଇଲିୟାନା ସାଉଥର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ‘ ପୋକିରୀ ‘, ‘ କିକ୍ ‘, ‘ ଜୁଲାୟୀ ‘, ‘ କେଡୀ ‘ ଏବଂ ‘ ନନବନ୍ ‘ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି । ୨୦୧୨ରେ ଇଲିୟାନା ଅନୁରାଗ ବାସୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ ବର୍ଫୀ ‘ ଠାରୁ ବୋଲିଉଡ଼ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେ ‘ ମେ ତେରା ହିରୋ ‘ ଏବଂ ‘ ରୁସ୍ତୋମ ‘ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

google

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ପରଦାରେ ଇଲିୟାନା ଶେଷଥର ପାଇଁ ୨୦୧୯ରେ ‘ ପାଗଲପନ୍ତି ‘ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ୨୦୨୦ରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଅପଜିଟରେ ‘ ଦ ବିଗ୍ ବୁଲ୍ ‘ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *