ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ ବିନା ଚଳିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କୌଣସି ଅବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ !

ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏହି ୫ଟି ଜିନିଷ ବିନା ଚଳିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । କୌଣସି ଅବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ !

ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ସର୍ବଦା ନିଜର ଫେସନ ସେନ୍ସରୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଇଂପ୍ରେସ୍ କରନ୍ତି । ତାହା ତାଙ୍କର ନୀଳ ଆଖି ହେଉ କିମ୍ବା ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ହସ ହେଉ କିମ୍ବା ତାଙ୍କର ଭାରତୀୟ ବା ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ପୋଷାକ ହେଉ । ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଶୈଳୀ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ । ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଦୂରେଇ ଅଛନ୍ତି ସତ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଫେସନ ସେନ୍ସ ଯୋଗୁଁ ଖବରର ରହିବା ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ଆସେ । ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ୱାଡ଼ରୋବରେ ଏପରି ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ ରହିଛି ଯାହା ବିନା ତାଙ୍କ ଫେସନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୁଏ ନାହିଁ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, କଣ ଅଟେ ସେହି ପାଞ୍ଚଟି ଜିନିଷ……

newstrend

ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଫୋଲୋ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏହି କଥାଟି ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ହ୍ଵାଇଟ୍ ଏମବଲିସଡ଼ ଡ୍ରେସ୍ କେତେ ଭଲ ଲାଗେ । ତାଙ୍କୁ କିଛି ବିଶେଷ ସୁଯୋଗରେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଇଛି, ପରେ ଏହା ସୋନମ୍ କପୂରଙ୍କ ରିସେପସନ ହେଉ କିମ୍ବା ଦୀପିକା-ରଣବୀରଙ୍କ ବାହାଘରରେ ହେଉ । ତାଙ୍କୁ ସବୁ ସୁଯୋଗରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଜଡ଼ିତ କଶିଦାକାରୀ ଲେହେଙ୍ଗା ଓ ଅନାରକଲିରେ ଦେଖାଯାଇଛି । ଏତିକିନୁହେଁ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଘରେ ହେଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ଉତ୍ସବରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ଧଳା ରଙ୍ଗର ସିଲୁହଟସ୍ ପିନ୍ଧି ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା ।

newstrend

ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀର ଖୁବ୍ ଗଭୀର ରୁଚି ରହିଛି । ଯେବେମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବା କଥା ଆସେ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରଙ୍ଗର ଶାଢ଼ୀରେ ଦେଖାଯାଏ । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ତାଙ୍କ ବିନ୍ଦୁରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସିନ୍ଦୂର ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାଇଲ ସବୁଠାରୁ ଅଲଗା ଅଟେ । ଯଦି ଆପଣ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପଛର ଫେସନ ଷ୍ଟାଇଲ ଗୁଡ଼ିକ ଦେଖିବେ ତେବେ, ଦେଖିବେ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଶାଢୀରୁ କିଛି ଅଧିକ ରୁଚି ରହିଛି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଭାରତୀୟ ଫେସନରେ ସବ୍ୟସାଚୀ କିମ୍ବା ମନୀଷ ମହଲୋତ୍ରାଙ୍କ କଲେକ୍ସନ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

newstrend

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ୱାଡ଼ରୋବରେ ରହିଥିବା ଷ୍ଟାଇଲ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟର ନିଜର ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ରହିଛି । ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମୟରେ ସ୍କିନି ଜିନ୍ସ ଓ ଟେକ୍ ଟପ୍ ସହିତ ଷ୍ଟାଇଲିସ ବ୍ଲେଜର ପିନ୍ଧିବା ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ । ଏତିକିନୁହେଁ, ଗୁଚି, ରବର୍ଟ କେବଳି ଓ ଅରମାନୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅଟେ ।

newstrend

ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏହିପରି ନିଜ ଫେସନ୍ ସେନ୍ସରୁ ଅଧିକାଂଶ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସର ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରନ୍ତି । ଏତିକିନୁହେଁ, ସେ ଯେଉଁଠାକୁ ଯାଆନ୍ତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମାରୋହର ପ୍ରଶଂସା ଲାଭ କରନ୍ତି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଅନେକ ପ୍ରକାର ପୋଷକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଲ ଗାଉନ୍ ପାଇଁ କମ୍ ହୋଇ ନାହିଁ । ହଁ, ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଡ଼ରୁ ବଡ଼ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ଉପରେ ଭାରୀ ବଲ୍ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ଭାରୀ ପୋଷାକକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ମନ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେହି ପକ୍ଷରେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ବହୁତ ସହଜତାର ସହିତ ଏହି ଡ୍ରେସକୁ ସମ୍ଭାଳି ନିଅନ୍ତି । ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଷ୍ଟାଇଲ ଆସ୍ଥା ଶର୍ମାଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଅଟେ । ସେ ଏହି ଚେଷ୍ଟାରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଥାନ୍ତି ଯେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ସହିତ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉ ।

newstrend

ସେହିପରି ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଖରେ ଗହଣାର ଅଭାବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଲୁକକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଏଶ୍ ବହୁତ ଅଧିକ ଗହଣା ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ । ଯଦିଓ, ଏହାର ଅର୍ଥ ଏହା ଆଦୌ ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଲେଟେଷ୍ଟ ଟ୍ରେଡ଼କୁ ସମ୍ଭାଳିବା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ହାଲୁକା ଗହଣା ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ କାନଫୁଲରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପ୍ଲାସଟ୍ରୋନ ହାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟରେ ଗହଣାର ଏକ କଲେକ୍ସନ ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *