ଆସିଲା ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ଐଶ୍ୱରୀୟ ରାୟ ଓ ଆରାଧ୍ୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଅନ୍ତିମ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ । ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ।

ଆସିଲା ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ଐଶ୍ୱରୀୟ ରାୟ ଓ ଆରାଧ୍ୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଅନ୍ତିମ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ । ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ।

ସାରା ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଅତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପିବାରେ ଲାଗିଛି । ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଭୁତାଣୁ ଦ୍ୱାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ପଜିଟିଭ୍ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହାର ସୂଚନା ଉଭୟ ବାପା ଓ ପୁଅ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଦୁହେଁ ମୁମ୍ବାଇର ନୀନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଛବି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଅନ୍ତିମ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିଛି । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ, ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ଆସିଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅପଡେଟ୍ ଦିଆଯାଇଛି ।

Google

ବାସ୍ତବରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ତିମ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ୍ ଆସିଛି କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଛି ।

Google

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜେଶ ଟୋପେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ରାଜେଶ ଟୋପ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀମତୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କରୋନା ନେଗେଟିଭ୍ ରହିଛି । ଆମେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଯଥାଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ ହୁଅନ୍ତୁ । ଏଥି ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଓ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଘରେ ରହୁଥିବା ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି । ଯାହାର ରିପୋର୍ଟ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଆସିବ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଜାଣିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଘର ‘ଜାଲସା’କୁ ସିଲ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗୃହକୁ ଏକ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଏକ ବୋର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଲଗାଯାଇଛି ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ଦ୍ୱାରା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବାର ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଏକାଠି ରୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ସାନ୍ତାକ୍ରୁଜ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ବରିଷ୍ଠ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ଯେପରି ନ ହେବ ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି । ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅଧିକ କରୋନା ରୋଗୀ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଆମର ଅଧିକାରୀମାନେ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଏକାଠି ହେବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉ ନାହିଁ ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *