ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସୂରୋଜ ପଞ୍ଚୋଲୀ ମୌନତା ଭଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି । କହିଛନ୍ତି- ମୋତେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୂତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠିବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ସିବିଆଇକୁ ମଧ୍ୟ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ଶାଲିୟାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାକୁ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ସହିତ ଯୋଡ଼ା ଯାଇ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଅନେକ ବଡ ବଡ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୂରୋଜ ପଞ୍ଚୋଲୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ନିଆଯାଉଛି । ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ସୂରୋଜ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇଛନ୍ତି । ନିକଟ ଅତୀତରେ ସୂରୋଜ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଅଭିଯୋଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ।

newstrend

ସୂରୋଜ ନିଜ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ କହିଛନ୍ତି କି ଯଦି ଏହି ଅଭିଯୋଗ ସତ ଅଟେ ତେବେ ସେ ଏହାର ପରିଣାମକୁ ଭୋଗିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଏଥିସହ ଅଭିନେତା ବିଜେପି ନେତା ନାରାୟଣ ରାଣେଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହା ଯେ ନାରାୟଣ ରାଣେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କି ଦିଶା ଶାଲିୟାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ମାମଲାରେ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।

ମିଥ୍ୟା ଏବଂ ଭିତ୍ତିହୀନ ଆରୋପ ଲଗାଯାଉଛି

newstrend

ସୂରୋଜ ପଞ୍ଚୋଲି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଯାଇ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମିଥ୍ୟା ଏବଂ ସେ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଭିତ୍ତିହୀନ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଯାଉଛି । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ସୂରୋଜ କହିଛନ୍ତି କି ଦିଶାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଜବରଦସ୍ତ ଉଠାଯାଉଛି, ଯେତେବେଳେ କି ତାଙ୍କ ପରିବାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ହତ୍ୟା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ନା ତାଙ୍କ ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଛି ।

newstrend

ସୂରୋଜଙ୍କ ମୁତାବକ ସେ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଦିଶାଙ୍କୁ ଜାଣି ହିଁ ନାହାଁନ୍ତି । ନା କେବେ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଦିଶାଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା । ସୂରୋଜ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସୂରୋଜ କହିଛନ୍ତି କି, “ମୋତେ ଜଣା ନାହିଁ କି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୂତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ମୋତେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଆଡକୁ ଠେଲି ଦେଉଛନ୍ତି ।”

ପାର୍ଟି ହୋଇନଥିଲା

newstrend

ଏହି ସମୟରେ ସୂରୋଜ ପାର୍ଟି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଜୁନ୍ ୧୩ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ପାର୍ଟୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇନଥିଲା । ସୂରୋଜ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଡିନୋ ମୋରିୟା ତାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ସୂରୋଜ କହିଛନ୍ତି କି, ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତ ଅଭିନୟ କ୍ଲାସ୍ ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା । ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ତାରକା ହୋଇଗଲେ । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆସିଥିବା ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଲୋକମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥାନ୍ତି । ମୋର ମଧ୍ୟ ସାକ୍ଷାତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସେହିପରି ହିଁ ଥିଲା । ସୂରୋଜ କହିଛନ୍ତି କି ଥରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ନେଇଥିଲେ । ସୂରୋଜ କହିଛନ୍ତି କି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ରାବ୍ତା”ର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ମଧ୍ୟ ମୁଁ ଯାଇଥିଲି । ମୋର କଥା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ କମ୍ ହୋଇଥିଲା ।

ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସୂରୋଜ ପଞ୍ଚୋଲୀଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଝିଅଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଦିଶା ସାଲିୟାନ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ସୂରୋଜ ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି କି ସେ ଦିଶା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଶ୍ରୀ ଗୌର ଅଟନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ହିଁ ସେ ମିଡ଼ିଆକୁ ତାଗିଦ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଏହିପରି ମିଥ୍ୟା ଖବର ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ବ୍ରେନୱାଶ କରୁଛନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*