ବିବାହ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହୋଇଗଲା ପର-ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ! ସ୍ୱାମୀ ଖୁସିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ…

ବିବାହ ପରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହୋଇଗଲା ପର-ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ! ସ୍ୱାମୀ ଖୁସିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ…

ଫିଲ୍ମ ‘ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ସନମ୍’ ମନେଥିବ ? ଯେଉଁଥିରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ହାତ ପ୍ରେମୀକ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖି ମନକୁ ଆସିଥିଲା ଯେ ଏହା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ କ’ଣ ଘଟେ, କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବାସ୍ତବରେ ବିହାରର ଛପରା ଜିଲ୍ଲାର ଘେଘଟା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀକ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ଏହି ବିବାହ ଚାଲିଥିଲା, ପ୍ରଥମେ ଲୋକମାନେ ଭାବିଲେ ଯେ ଏକ ସାଧାରଣ ବିବାହ ଚାଲିଛି । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଏହି ବିବାହ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛାରେ କରାଯାଉଛି, ସେତେବେଳେ ସେଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମିଥିଲା ​​। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଏହି ବିବାହର ଭିଡ଼ିଓ କରି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିଛନ୍ତି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସ୍ୱାମୀ ଘେଘଟା ଗାଁର ଟାଉନ୍ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ରୋଜା ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା ।

ସ୍ୱାମୀ ମଧ୍ୟ ସେ ଝିଅ ସହିତ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀକ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରି ପୁଣି ବିବାହ କରିବି । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀଙ୍କର ୨ ବର୍ଷର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯାହାକୁ ସେ ନିଜେ ଲାଳନପାଳନ କରିବେ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯେତେବେଳେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେ ଏକ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀ କହିଥିଲେ । ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ । ତେଣୁ ସେ ଅନ୍ୟ ପୁଅକୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି । ପତ୍ନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ବିବାହକୁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର କିଛି କରିବାର ନାହିଁ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହା କଥା ସତ, ଏହା ସେ ଦୁଇଜଣ ଜାଣିଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଭଲ ହେଲା ଯେ ପତ୍ନୀ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିନେଲେ । କାରଣ ଏକ ସମ୍ପର୍କର ଅର୍ଥ କ’ଣ ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରେମ ନାହିଁ ।

ପତ୍ନୀ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କେବେବି ଛାଡିବେ ନାହିଁ । ସେ ସାରା ଜୀବନ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମନ୍ଦିରରେ ଏହି ବିବାହର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ‘ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ସନମ୍’ ମନେ ପଡ଼ିଗଲା ।

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ହାତ ଖୁସିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ହାତରେ ସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରରେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏଠାରେ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମୀକ ସହିତ ବିବାହ କରି ଏକ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ମଧ୍ୟ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା ।

ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା, ଝଗଡା ହୁଏ ଏବଂ ଏପରିକି ରକ୍ତପାତ ମଧ୍ୟ ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଭାବରେ ସତ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରେମୀକଙ୍କ ସହିତ କରିବା କ୍ୱଚିତ ଦେଖାଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *