ବିବାହ ପରେ ବିଦେଶରେ ବାସ କରୁଛନ୍ତି ଛୋଟ ପରଦାର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାର ମାନେ । ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ବିବାହ ପରେ ବିଦେଶରେ ବାସ କରୁଛନ୍ତି ଛୋଟ ପରଦାର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ କଳାକାର ମାନେ । ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୁରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ।

କୁହାଯାଇଥାଏ କି ପ୍ରେମରେ ସର୍ତ୍ତ ରାହିନଥାଏ। ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମରେ ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଛାଡିଦେଇଥାନ୍ତି । ବଲିଉଡ ପରି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଅନେକ ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଦେଶରେ ବସବାସ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କଳାକାରମାନଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ନା ଦେଶକୁ ଫେରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି ନା ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର ଟିଭିରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ବଲିଉଡର ଅନେକ ନାମ ବିଷୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା, ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା, ସେଲିନା ଜେଟଲୀ ଅଟନ୍ତି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହିପରି କିଛି ଟିଭି କଳାକାରମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ପରେ ବିଦେଶରେ ସେଟେଲ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ସମୀକ୍ଷା ସିଂହ

Google

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମୀକ୍ଷା ସିଂହ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶୈଲ ଔସୱାଲଙ୍କ ସହିତ ଏହି ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ୩ ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ସିଙ୍ଗାପୁରର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ସମୀକ୍ଷା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅଲବିଦା କହିବାକୁ ଫଇସଲା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଯୋଜନା ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୀକ୍ଷା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟିଂ, ନିର୍ଦେଶନା ଏବଂ ପ୍ରଡକ୍ସନ କାମ ସମ୍ଭାଳିବେ । ଏହା ସହିତ ହିଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସର କାମ ଦେଖିବେ ।

ମିହିକା ବର୍ମା

Google

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିହିକା ବର୍ମା ”ୟେ ହୈଂ ମୋହବ୍ବତେ”ରେ ଦିଵ୍ୟାଙ୍କା ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଭଉଣୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ପରେ ମିହିକା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅଲବିଦା କହିଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ କପାଈଙ୍କ ସହ ଆମେରିକା ସିଫ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ସଂଗ୍ରାମ ସିଂହ

Google

‘ୟେ ହୈଂ ମୋହବ୍ବତେ’ରେ କାମ କରିସାରିଥିବା ଅଭିନେତା ସଂଗ୍ରାମ ସିଂହ ଟିଭି ଜଗତକୁ ଅଲବିଦା କହିସାରିଛନ୍ତି । ପଞ୍ଜାବରେ ରହୁଥିବା ସଂଗ୍ରାମ ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିସାରିଛନ୍ତି । ସେ ନୋର୍ବୈ ନିବାସୀ ଗୁରକିରାନ କୌରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଗୁରକିରାନ ନୋର୍ବୈ ଜଣେ ୱେଟ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା ଅଟନ୍ତି ।

ଶ୍ୱେତା କେସୱାନୀ

Google

ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା କେସୱାନୀ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ବସତି ବିଦେଶରେ ସ୍ଥାପନ କରିଥସାରିଛନ୍ତି । ଶ୍ୱେତା ”କାହାନି ଘର ଘର କି”, ”ଦେଶ ମେ ନିକଲା ହୋଗା ଚାନ୍ଦ”, ”ବା, ବୋହୂ ଔର ବେବି” ପରି ଅନେକ ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଆମେରିକୀୟ ଅଭିନେତା ଏଲେକ୍ସ ପୁ ନେଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଦମ୍ପତି ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଗଲା । ପରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷ ୨୦୧୨ରେ ହିଁ ଶ୍ୱେତା କେନ ଏଣ୍ଡିନୋଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଦେଇଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ହୋଇଥିଲା । ଶ୍ୱେତା ଏବଂ କେନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅଛି ।

ସୌମ୍ୟା

Google

ସିରିଏଲ ”ନବ୍ୟା” ଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୌମ୍ୟା ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଅରୁଣ କପୂରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସୌମ୍ୟା ପ୍ରମୁଖ ସିରିଏଲ ଗୁଡ଼ିକ ”ଦିଲ୍ କି ନଜର ସେ ଖୁବସୁରଟ୍”, ”ୟେ ହୈ ଆଶିକୀ” ଏବଂ ‘ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅଶୋକ ସମ୍ରାଟ’ ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *