କଙ୍ଗନା ରନୌତ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ କଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜନାର କାର୍ଯ୍ୟ ! ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଅଫିସର ସୁନ୍ଦରତା…

କଙ୍ଗନା ରନୌତ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ କଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜନାର କାର୍ଯ୍ୟ ! ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଅଫିସର ସୁନ୍ଦରତା…

ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ନିଜ କ୍ୟୁଟନେସ୍ ଓ ଶୈଳୀରୁ ବଲିଉଡ଼ରେ ପରିଚିତ। ସେ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ମାମଲାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି । ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫୋଲୋଇଂ ବହୁତ ଅଧିକ ରହିଛି ଏବଂ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିୟାବାଡ଼ି ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାର ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଲିୟା ଆହୁରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି କାରଣ ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ନୂଆ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଆଲିୟାଙ୍କ ଏତେ ପ୍ରଗତି ଦେଖି ତାଙ୍କ ପିତା ମୁକେଶ ଭଟ୍ଟ ବହୁତ ଆନନ୍ଦିତ ଅଛନ୍ତି ।

କିଛି ବ୍ଲକବଷ୍ଟର୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତାରୁ ପ୍ରଯୋଜକ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ନିଜେ ଏହି ଖବରର ପୁଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରନୌତଙ୍କ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିୟା ନିଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କମ୍ପାନୀର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ଅଫିସିଆଲ୍ ଅନାଉନସମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା କିପରି ରହିଛି ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ଦୃଶ୍ୟ ।

ଆଲିୟା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ନିଜ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ଲୋଗୋ ସେୟାର୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ- “ମୁଁ ଘୋଷଣା କରି ବହୁତ ଖୁସି ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ । ଏଟରନଲ୍ ସନଶାଇନ୍ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କାହାଣୀ ଶୁଣାଇବୁ, ସୁଖଦ କାହାଣୀ ଗୁଡ଼ିକ, ଅଜବ ଗଜବ କାହାଣୀ ଗୁଡ଼ିକ, ବାସ୍ତବ କାହାଣୀ, ଶାଶ୍ୱତ କାହାଣୀ । ସେ ଏଥିରୁ ନିଜ ‘ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପେଜ୍’ରେ ସାର୍ବଜନୀକ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଲିୟାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଇଶାନ୍ ଖଟ୍ଟର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତମ ଲୋଗୋ ଅଟେ । କରନ୍ ଜୋହର ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ସାହସ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଲିୟାଙ୍କ ମାଁ ସୋନି ରାଜଦାନୀ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଗର୍ବ ଅଛି, ସେପଟେ ରଣବିର ସିଂହ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଜ ଖୁସି ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ରକୁଲପ୍ରୀତ, ଜୋୟା ଅଖତର ଓ ରିତେଶ୍ ଦେଶମୁଖ ମଧ୍ୟ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆଲିୟାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ୍ ଭିତରୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ । ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ଇଣ୍ଟିରିୟରକୁ ଖୁବ୍ କ୍ରିଏଟିଭ୍ ଓ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଭାବେ ସଜାଯାଇଛି ।

ଆଲିୟାଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସର ଇଣ୍ଟିରିୟରକୁ ଡିଜାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଡିୟର୍ ଜିନ୍ଦଗୀର ଡିଜାଇନର ରୂପୀନ ସୂଚକ । ଅଫିସକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ଭାବରେ ରଖାଯାଇଛି । ଅଫିସରେ ସଂକ୍ରମକ୍ତା ରହୁ ଏଥିପାଇଁ ଷ୍ଟୁଡିଓକୁ ବ୍ରାଇଟ୍ ରଖାଯାଇଛି ।

ଯଦିଓ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ଆସି ୯ ବର୍ଷ ବିତିଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ କିଛି ହାସଲ କରି ନେଇଛନ୍ତି । ଆଲିୟା ୨୦୧୨ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “student of the year”ରୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ କରନ୍ ଜୋହର୍ ପ୍ରଯୋଜନା ଦେଇଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଲିୟା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ପିତା ଅର୍ଥାତ ମୁକେଶ ଭଟ୍ଟ ଓ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜକ ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *