ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପୋଜିଟିଭ୍ !

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପୋଜିଟିଭ୍ !

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡିବା ପରେ ଏବେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ନିଜେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ କରାଇଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, କରୋନା ସହ ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ… ଯେଉଁମାନେ ଗତ 10 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏକ ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବରେ, ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସେମାନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି ।

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସେ ଏହି ଫୋଟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ କିପରି ଏତେ ବଡ ହୋଇଗଲେ ? ଏଥି ସହିତ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ନିଜକୁ ଟ୍ୱିଟ କରି କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏଥି ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ବୋଲି ଟ୍ୱିଟ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇର ନାନାବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଚିକିତ୍ସାରେ ରୁହନ୍ତି । ଲୋକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଖବର ଅଛି ଯେ ଅମିତାଭଙ୍କ ପରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *