୬ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ନିଜ ଠାରୁ ୪ବର୍ଷ ସାନ ଅଭିନେତା କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବିପାଶା ! କାରଣ ମଧ୍ୟ ୨ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି…

୬ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ନିଜ ଠାରୁ ୪ବର୍ଷ ସାନ ଅଭିନେତା କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ବିପାଶା ! କାରଣ ମଧ୍ୟ ୨ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ସାରିଛନ୍ତି…

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ବସୁ ନିଜ ଠାରୁ ୪ ବର୍ଷ ସାନ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ସମଗ୍ର ସିନେମା ଜଗତକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ କି ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଏଲୋନ୍’ ସମୟରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୧ ବର୍ଷ ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ଏହିପରି ଏକ ଯୋଡି ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରହି ସାରିଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିପାଶା ଏବଂ କରଣଙ୍କ ଜୀବନର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜ୍ଞାତ ନଥିବ ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ବସୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଛୋଟ ପରଦାର ଅଭିନେତା କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର୍ ବିପାଶାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ସାରିଥିଲେ । ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା ନିଗମଙ୍କ ସହିତ କରଣଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ବିବାହ ମାତ୍ର ୧୦ ମାସ ତିଷ୍ଠି ପାରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ କରଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ଛୋଟ ପରଦାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜେନିଫର୍ ୱିଙ୍ଗେଟଙ୍କ । ଯାହାଙ୍କୁ କରଣ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଯୋଡି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା, ବୋଧ ହୁଏ ଏହି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଯୋଡି ଉପରେ କାହାର ନଜର ଲାଗି ଯାଇଥିଲା ଯେଉଁ କାରଣ ହେତୁ ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଏହି ସୁନ୍ଦର ଯୋଡି ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଠିକ୍ ଏହାର ଏକ ବର୍ଷ ପରେ କରଣ ଏବଂ ବିପାଶାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଏହା ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କକୁ ପରିଣତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ବିନା ବିରତିରେ ଚାଲିଛି ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ବସୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, କରଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବଙ୍ଗାଳୀ ଝିଅ ଜଣକ ୬ ଜଣ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହିତ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ୯ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ‘ଲିଭ୍-ଇନ୍’ରେ ରହିଥିଲେ ।

କୁହାଯାଏ କି ବିପାଶାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମିକ ହେଉଛନ୍ତି ମିଲିନ୍ଦ ସୋମାନ୍, ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ଡେଟିଂ ମଡେଲିଂ ଦିନରୁ ଚାଲି ଆସୁଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ବିପାଶା ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ମିଲିନ୍ଦ ଜଣେ ସୁପରମଡେଲ୍ ଭାବରେ ବେଶ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୋଡି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବିପାଶା ଡିନୋ ମୋରିଆଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ରହି ସାରିଛନ୍ତି, ଦୁହେଁ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାଜ୍’ରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କର ୬ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଠାରୁ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜିସ୍ମ୍’ରେ ବିପାଶା ଏବଂ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିଥିଲା ଏବଂ ଏହି ନିବିଡ଼ତା ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଥିଲା କି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ୯ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଦମ୍ପତ୍ତି ‘ଲିଭ୍-ଇନ୍’ରେ ରହୁଥିଲେ । କୁହାଯାଏ କି ଏହି ସଂପର୍କରେ ଜନ୍ ବିପାଶାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଏହି ଯୋଡି ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ।

ଜନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାପରେ ବିପାଶା ବସୁ ଅଭିନେତା ହରମାନ୍ ବାୱେଜାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ବେଶୀ ଦିନ ରହିଲା ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ।

ସୁପର୍ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାହୁବଲୀର ଭିଲେନ୍ ‘ରାଣା ଦୁର୍ଗାବତୀ’ ଯିଏକି ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଦମ୍ ମାରୋ ଦମ୍’ର ସୁଟିଂ ସେଟରେ ବିପାଶାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ଏହି ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ବେଶି ଦିନ ତିଷ୍ଠି ପାରିଲା ନାହିଁ । ଏହିପରି କୁହାଯାଏ କି ରାଣା ମଧ୍ୟ ବିପାଶାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିଲେ । ଯେଉଁ କାରଣ ହେତୁ ଏହି ଯୋଡି ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ।

ବିପାଶାଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଆର୍ ମାଧବନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁହେଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଯୋଡି ବ୍ରେକର୍ସ”ରେ ଏକାଠି ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ କେବେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇପାରି ନଥିଲା ଏବଂ ଶେଷରେ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ବିପାଶା ଏବଂ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ଏକ ସଫଳ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା, ଯାହାର ଠିକ୍ ୧ ବର୍ଷପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *