ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ ନ କରି ମାଁ ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବା, ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା । ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ ନ କରି ମାଁ ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିବା, ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା । ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ।

ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ବିଦାଇ ଏବଂ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଖାନ୍ ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୧ ତମ ଜନ୍ମ ଦିବସ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ସାରା ଖାନ୍ ୬ ଅଗଷ୍ଟ ୧୯୮୯ରେ ଭୋପାଳରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେଉଛି ଯେ ସାରା ଖାନ୍ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ମିସ୍ ଭୋପାଳର ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ନାମ ଓ ଖ୍ୟାତି ଟିଭି ସିରିଏଲ ବିଦାଇରୁ ମିଳିଥିଲା । ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ, ସେ ପ୍ରାୟତ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଲଗା ଅଟେ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାରା ଖାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ସାରାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିବାଦ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ବିନା ବିବାହରେ ମାଆ ହେବାର ଥିଲା ଇଚ୍ଛା-:

newstrend

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସାରା ଖାନଙ୍କୁ ମାତୃତ୍ୱ ଏବଂ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ପାଇଁ ମନୋବୃତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମାଆ ହେବାର ଇଚ୍ଛା ଅଛି । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମୋତେ ମାତୃତ୍ୱ ଅଭିଜ୍ଞତା ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଚଂହୁଛି । ସାରା କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଯେତେବେଳେ ୟଙ୍ଗ ଥାଅ, ପ୍ରେମରେ ସହଜରେ ପଡି ଯାଇଥାଅ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବାଥରୁମ୍ ଭିଡିଓ ହୋଇଥିଲା ଭାଇରାଲ-:

newstrend

ସାରା ଖାନଙ୍କ ବାଥରୁମ୍ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ଭିଡି଼ଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ବବାଲ କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସାରା ଖାନଙ୍କୁ ଗାଧୋଇବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସାରା ଖାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆଏରା ସେୟାର କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ ହେବାର କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ଡିଲିଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେଭ୍ କରିଦେଇଥିଲେ କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏହାର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସେଭ୍ କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ସାରା ପରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭୁଲରେ ସେୟାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

“ବିଗ୍ ବୋସ୍” ଘରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ-:

ସାରା ଖାନ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ରିଆଲିଟି ସୋ “ବିଗ୍ ବୋସ୍ ସିଜିନ ୪”ରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅଲି ମର୍ଚାଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଏହି ଶୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ଏହି ସିଜନର ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ କଥା ହେଲା ଅଲି ଏବଂ ସାରା ବିଗ୍ ବୋସ୍ ଘରେ ବିବାହକରି ନେଇଥିଲେ । ଯଦିଓ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସାରା ଖାନ୍ ଏବଂ ଅଲି ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ମାତ୍ର ୨ ମାସ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଦୁହେଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିନଥିଲା ।

newstrend

ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହେବା ପରେ ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ସାରା ଖାନ୍ ବିଗ୍ ବୋସ୍ ଘରେ କେବଳ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ସାରା ଖାନ୍ ଏଭଳି ରିପୋର୍ଟକୁ ଭୁଲ୍ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ବିଷୟ ଆଲୋଚନାରେ ଥିଲେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ-:

newstrend

ଅନେକ ବିବାଦ ପାଇଁ ସାରା ଖାନ୍ ଆଲୋଚନାର ପାତ୍ର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ କହୁଥିଲେଯେ ମୋର ଏବଂ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିନାହିଁ । ସାରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଏରା ତାଙ୍କୁ ଛାଡି କୁଆଡେ ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *