୨୩ ବର୍ଷୀୟ ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ର ଅବିକା ଗୌର ୧୮ ବର୍ଷ ବଡ଼ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିରେ ସାଉଁଟିଛନ୍ତି…

୨୩ ବର୍ଷୀୟ ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ର ଅବିକା ଗୌର ୧୮ ବର୍ଷ ବଡ଼ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିରେ ସାଉଁଟିଛନ୍ତି…

ଅବିକା ଗୌର ପରଦାରେ ନିଜ ଅଭିନୟ ବଳରେ ଯେତିକି ପରିଚିତ ସେତିକି ନିଜ ଲଭ୍ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହଁନ୍ତି ।

ଟିଭି ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ବୋହୂ ଅବିକା ଗୌର ୩୦ ଜୁନରେ ନିଜର ୨୩ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଅବିକା ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଜ ପରିବାର ଓ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ନିଜ ଘରେ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ଜନ୍ମ ଦିନର ଫୋଟଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ, ଅବିକାଙ୍କ ଜନ୍ମ ୩୦ ଜୁନ୍ ୧୯୯୭ ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କୁ ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଛୋଟ ପରଦାର ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ବୋହୂର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ଅବିକା ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡ଼ିତ କିଛି କଥା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ।

google

୧୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବୋହୂ :

ଟିଭି ଜଗତର ଶିଶୁ କଳାକାର ରୂପେ ଅନେକ ଶିଶୁ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେପରି ସଫଳତା ଅବିକା ଗୌରଙ୍କୁ ମିଳିଲା ତାହା ବୋଧହୁଏ ଆଉ କାହାକୁ ମିଳିନଥିବ । କଳର୍ସ ଧାରାବାହିକ ‘ବାଳିକା ବଧୂ’ ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଶୋ’ ଥିଲା । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ୧୨-୧୩ ବୟସରେ ଅବିକା ଏପରି ଏକ ଝିଅର ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ ଯାହାକୁ ବାଲ୍ୟ କାଳରେ ହିଁ ବିବାହ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଛୋଟ ଆନନ୍ଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଅବିକା ଏତେ ସରଳତାର ସହ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି ଓ ତା’ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ।

google

ବାଳିକା ବଧୂରେ ତିନି ବର୍ଷ କାମ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଶୋ’ ଛାଡିବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ଏହା ପରେ ଶୋ’ରେ ବଡ଼ ଆନନ୍ଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶାଯିବାର ଥିଲା, ତେଣୁ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଗଲା । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏକ ଛୋଟ ସୁଯୋଗ ପରେ ଅବିକା ଶୋ’ ‘ସସୁରାଲ ସିମର କା’ରେ କାମ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ସେ ସିମରର ଛୋଟ ଭଉଣୀ ରୋଲିଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯଦିଓ ଧାରାବାହିକରେ ଏପରି କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲା ଓ ପୁଣିଥରେ ଅବିକାଙ୍କୁ ବୋହୂ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା ଓ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ୧୬ ବର୍ଷ ଥିଲା ।

google

ମନୀଷ ରାୟସିଙ୍ଘାନୀୟା ସହ ଅଫେୟାରର ଖବର ଆସୁଥିଲା :

google

“ସସୁରାଲ ସିମର କା” ଶୋ’ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହ-କଳାକାର ମନୀଷ ରାୟସିଙ୍ଘାନିୟାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଅଫେୟାରର ଖବର ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମନୀଷ ଅବିକାଙ୍କ ଠାରୁ ୧୮ ବର୍ଷ ବଡ଼ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଶୋ’ରେ ଏହା ଭଲ ଭାବରେ ନଜର ଆସୁଥିଲା । ଯଦିଓ ରିଲ୍ ଲାଇଫ୍ ବ୍ୟତୀତ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସୁଥିଲେ । କନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିବଲରେ ଯେତେବେଳେ ମନୀଷ ଓ ଅବିକା ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସିଲେ, ତେବେ ତାଙ୍କ ଅଫେୟାର ଖବର ଆହୁରି ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଗଲା ।

google
google

ମନୀଷ ଓ ଅବିକା ପରସ୍ପର ସହିତ ନିଜର ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଯଦିଓ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୁହେଁ କେବେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ୱୀକାର କରି ନାହାଁନ୍ତି । ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସର୍ବଦା ଏକ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କୁହଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମନୀଷ ରାୟସିଙ୍ଘାନିୟା ଅବିକାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ସଙ୍ଗୀତା ଚୌହାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ବିବାହରେ ଅବିକା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ । ଅବିକା ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ବିବାହରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ।

google

ଯଦି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ବାଦ୍ ଦେଇ, ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଆନନ୍ଦୀ ଫେମ୍ ଅବିକାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସଙ୍ଗୀତ, ନୃତ୍ୟ ଓ ଫଟୋଗ୍ରାଫିରରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ରୁଚି ରହିଛି । ଅବିକା ଖୁବ କମ୍ ବୟସରେ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ଏତିକି ନୁହେଁ ଅବିକା ଏକମାତ୍ର ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ଭିଏତନାମରେ “ଫେସ୍ ଅଫ୍ ଦ ଇୟର୍” ପୁରସ୍କାର ଲାଭ କରିଛନ୍ତି । ଟିଭି ଶୋ’ ବ୍ୟତୀତ ଅବିକା କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି; ଯେଉଁଥିରେ ମରନିଂ ବର୍କ, କେୟାର ଅଫ୍ ଫୁଟପାଥ୍-୨ ଓ ମାଞ୍ଝା ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାମିଲ ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *