ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଡିଲିଟ୍ କରାଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ, ଏଶ୍ଵରୀୟଙ୍କର ଏହି ଫଟୋସବୁ ! କହିଥିଲେ- ଦୟାକରି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଡିଲିଟ୍ କରନ୍ତୁ…

ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଡିଲିଟ୍ କରାଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ, ଏଶ୍ଵରୀୟଙ୍କର ଏହି ଫଟୋସବୁ ! କହିଥିଲେ- ଦୟାକରି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଡିଲିଟ୍ କରନ୍ତୁ…

ବଲିଉଡରେ ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ଏପରି ଘଟଣା ଲାଗିରହିଥାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ସହିତ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଏହି ଉତ୍ତେଜନା ହେତୁ ଅନେକ ଥର ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ଯେ ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଏଥର ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି । କିଛି ଫୋଟ ବହୁତ ଖରାପ ଉପାୟରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଯାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ ଥର କଳାକାରମାନେ ଟ୍ରୋଲ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପରିହାସ କରନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ ଫୋଟଗ୍ରାଫର୍ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଏପରି ଫୋଟ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ପଡିଥିଲା ଦୟାକରି ଏହି ଫୋଟ ଡିଲିଟ୍ କରନ୍ତୁ ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେ ବଲିଉଡର ବ୍ୟୁଟି କୁଇନ୍ କୁହାଯାଉଥିବା ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏକ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହି ପାର୍ଟି ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଘରେ ଥିଲା । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି ଯେ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ପାର୍ଟି ଶେଷ ହେବା ପରେ ଏହି କଳାକାରମାନେ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରକୁ ଆସିବାଲେ ସେତେବେଳେ ଫୋଟଗ୍ରାଫରମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଫୋଟ ଉଠାଇଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଫୋଟଗ୍ରାଫରମାନେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫୋଟ ଉଠାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି ଯେ ପାର୍ଟିର ଏହି ଅବସରରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏକ ଛୋଟ ଡେନିମ୍ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା କାରରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଏପରି କିଛି ଫୋଟ କ୍ଲିକ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା ​ଯାହା ଉପରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନଜର ପଡିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କହିବାକୁ ପଡିଲା ଯେ ଦୟାକରି ଏହି ଫୋଟ ଡିଲିଟ୍ କରନ୍ତୁ ।

ଫଟୋ ଦେଖି କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ

ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫୋଟ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଉଠାଯାଇଥିବା ଫୋଟ ସବୁ ସ୍ୱାଭାବିକ ଥିଲା, ବରଂ ସେଠାରେ ଏପରି କିଛି ଫଟୋ ଥିଲା ଯାହାକୁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ସେହି ଫୋଟ ଦେଖି ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଡିଲିଟ୍ କରାଇଦେଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଫୋଟ ଯେଉଁ ଶୈଳୀରେ ଉଠାଯାଇଥିଲା ତାହା ଠିକ୍ ନଥିଲା କାରଣ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ଛୋଟ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଫୋଟଗ୍ରାଫର୍ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ କ୍ୟାମେରାରେ କିଛି ଫୋଟ ରହିଯାଇଥିଲା ​​ଏବଂ ପରେ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାହେଉ, ଏଥିରୁ ଜୁନିୟର୍ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଈଁ ଚିନ୍ତା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ।

ମିଡିଆ ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ

ଅନେକ ଘଟଣା ଅଛି ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ‘ଓପ୍ସ ମୁହୂର୍ତ୍ତ’ର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡେ । ଏହି ଓପ୍ସ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଅଭିଷେକ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ଏପରି ଅନେକ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଓପ୍ସ ଏବଂ ଅକ୍ବାର୍ଡ ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡିକ କଏଦ ହୋଇଯାଏ । ମିଡ଼ିଆକର୍ମୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ଯେ ସମ୍ବାଦ ତିଆରି କରିବା ଚକରରେ ଏପରି ଫୋଟ ନନେବା କିମ୍ବା ଭୁଲରେ କ୍ଲିକ ହୋଇଗଲେ ବି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେବା ଉଚିତ୍ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *