କିନ୍ନର ବୋହୂଙ୍କୁ ଶାଢୀରେ ଦେଖି ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଅଭିନବ, ପୁଣି କିଛି ଏହିପରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ !

କିନ୍ନର ବୋହୂଙ୍କୁ ଶାଢୀରେ ଦେଖି ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଅଭିନବ, ପୁଣି କିଛି ଏହିପରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ !

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ “ଛୋଟୀ ବୋହୂ” ଠାରୁ ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁବୀନା ଦିଲାଇକ ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୨୬ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ ଆଜି ନିଜର ୩୩ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୮୭ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୨୬ ତାରିଖରେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଶିମଲାରେ ହୋଇଥିଲା । ବାଲ୍ୟ କାଳରୁ ହିଁ ଅଭିନୟରେ ଆଗ୍ରହ ଥିବା ରୁବୀନାଙ୍କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଧାରାବାହିକ ଛୋଟୀ ବୋହୂ ରାତାରାତି ତାରକା କରିଦେଇ ଥିଲା । ତେବେ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ସେ ଅଭିନେତା ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ସହିତ ବିବାହ କରି ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବିବାହ ପଛର କାହାଣୀ ବହୁତ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଅଟେ, ତେଣୁ ରୁବୀନାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ବିଶେଷ ଅବସରରେ ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ବିବାହ ବିଷୟରେ କିଛି ଅକୁହା କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

newstrend

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହା ରୁବୀନା ଏବଂ ଅଭିନବଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରେମ କାହାଣୀଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ, ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତରୁ ନେଇ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରା ବହୁତ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଅଟେ । କହିରଖୁଛୁ କି ଦୁହେଁ ଧାରାବାହିକ ଛୋଟୀ ବୋହୂରେ ଏକା ସାଥିରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବା କଥା ଏହା ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ମଧ୍ୟ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇନଥିଲା । ବରଂ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ।

newstrend
newstrend
newstrend

ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ରୁବୀନାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଅଭିନବ…

କହିରଖୁଛୁ କି ରୁବୀନା ଏବଂ ଅଭିନବ ଥରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଧାରଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରକୁ ଗଣେଶ ପୂଜା ଅବସରରେ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅଭିନବ ରୁବୀନାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ହରାଇ ବସିଥିଲେ । ଏହି ଉତ୍ସବ ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ପାରମ୍ପାରିକ ପ୍ରଥାର ଆଭୂଷଣ ଅଭିନବଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ଆଭୂଷଣକୁ ଦେଖି ଅଭିନବ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । କହିରଖୁଛୁ କି ରୁବୀନାଙ୍କୁ କିନ୍ନର ବୋହୂ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜଣା ଯାଇଥାଏ ।

newstrend

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଭିନବ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ କି ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହିତ କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ରୁବୀନାଙ୍କୁ ଶାଢ଼ୀରେ ଦେଖିଥିଲି, ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଝିଅ ମାନେ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ପୋଷାକକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି, ଏହିପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ରୁବୀନାଙ୍କୁ ଶାଢୀରେ ଦେଖିଥିଲି ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ।

ରୁବୀନାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଅଭିନବ ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ…

newstrend

କହିରଖୁଛୁ କି ଗଣେଶ ମହୋତ୍ସବରେ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ପରେ ରୁବୀନାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫୋଟୋରେ ଅଭିନବ ନିଜର ବହୁମୂଲ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିଷୟରେ ରୁବୀନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ କି ସେ ମୋର ଗୋଟିଏ ଫୋଟୋରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ କି ତୁମେ ତୁମର ଫୋଟୋସୁଟ କରିବା ପାଇଁ ମୋତେ ସୁଯୋଗ ଦେବ କି ? ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ପରେ ମୋ ମସ୍ତିଷ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଚାଲୁଥିଲା କି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଜଣକ କିଏ ଅଟନ୍ତି ?

newstrend

କହିରଖୁଛୁ କି ଏହା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାକ୍ଷାତ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲା । ବାସ୍ତବରେ ରୁବୀନା ଯେତେବେଳେ ଅଭିନବଙ୍କୁ ମିଶିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ହେଲା କି ଅଭିନବ ହିଁ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ସେ ତାଙ୍କର ସମଗ୍ର ଜୀଵନ ଅତିବାହିତ କରିପାରିବେ । ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ବିବାହ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

ଅଭିନବଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ ରୁବୀନା

newstrend

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ଏହା ଯେ, ଅଭିନବଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରୁବୀନାଙ୍କର “ଛୋଟୀ ବୋହୂ” ଧାରାବାହିକର ସହ-ଅଭିନେତା ଅବିନାଶଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଶେଷରେ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ହୋଇଗଲା ।

newstrend

ଅବିନାଶଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ବିଷୟରେ ଗୋଟିଏ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରୁବୀନାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରା ଯାଇଥିଲା । ଏହାର ପ୍ରତିଉତ୍ତର ଦେବା ସହିତ ସେ କହିଥିଲେ କି ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଥିଲା କି ସେ ପରସ୍ପରକୁ ଆଦୌ ଫାଙ୍କ ଦେଉ ନଥିଲେ । ଏହି କାରଣରୁ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କହିରଖୁଛୁ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରି ସାରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *