ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ଦେଲେ ଚମତ୍କାର ଡାନ୍ସ ପରଫର୍ମାନ୍ସ ! ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍…

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ଦେଲେ ଚମତ୍କାର ଡାନ୍ସ ପରଫର୍ମାନ୍ସ ! ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ୍…

ଆମ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଷ୍ଟାରକିଡମାନଙ୍କର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ନକହିଲେ ଚଳେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏପରି ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାରକିଡ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଉଜ୍ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ଅସଂଖ୍ୟ ଫୋଲୋର୍ । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏହି ଷ୍ଟାରକିଡମାନଙ୍କର ଫୋଟ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଏପରି ଜଣେ ଷ୍ଟାରକିଡଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏକି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାରକିଡମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଆମେ କହୁଛୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ୍ ଏବଂ ଅଭିଷେକ୍ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯିଏ ଏତେ କମ୍ ବୟସରୁ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାରକିଡ୍ ଅଟନ୍ତି ।

ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ୍ ନିଜ ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ନିଉଜରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ମାଆ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପରି ଆରାଧ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ୍ ଅଟନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ୍ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ପପୁଲାର୍ ଷ୍ଟାରକିଡମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ । ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ନୃତ୍ୟକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓ ସର୍ବଦା ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ଅତି ଚମତ୍କାର ଶୈଳୀରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓଟି ଶାମକ ଡାଭରଙ୍କ ଶୋ ‘ସମର୍ ଫଙ୍କ’ର ଅଟେ ଯେଉଁଠାରେ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ୍ ଫୁଲ୍ ଏନର୍ଜୀ ସହ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ୍ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଲାଗୁଛି ।

ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଉଟଫିଟ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆରାଧ୍ୟା ଏକ ଗୋଲାପୀ ଫ୍ରକ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓଟିରେ ଆରାଧ୍ୟା ପ୍ରଥମେ ଡ୍ରମ୍ ବଜାଇ ନାଚୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ସେହି ଡ୍ରମରେ ଚଢ଼ି ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଅଟେ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍ ଲୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେଥିରେ ସେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଭାଷଣ ଦେଉଥିଲେ । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅତି ଧ୍ୟାନର ସହ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁଥିଲେ । ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ମାତା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ଅଭିଷେକ୍ ବଚ୍ଚନ୍ ପ୍ରାୟତ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି ଯାହାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଆରାଧ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ମୁମ୍ବାଇର ‘ଧୀରୁଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ’ରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସମସ୍ତ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି । ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ ଫଙ୍ଗସନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟତଃ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରଙ୍କ ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଏବଂ ସେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଲାଡଲି ଅଟନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *