ଶଶୁରଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ପରି ମାନନ୍ତି ଏହି ୭ଟି ଅଭିନେତ୍ରୀ । ସଂସ୍କାରୀ ବୋହୂ ଭାବେ ଦିଅନ୍ତି ମାନ ସମ୍ମାନ !

ଶାଶୂ ଓ ବୋହୂଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିପରି ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ଏହା ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ । ଏପରି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ହିଁ ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଶାଶୂ ଓ ବୋହୂ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ନଥାଏ । ଯଦିଓ ଯେତେବେଳେ କଥାଟି ଶଶୁରଙ୍କ ଆସେ ସେମାନେ ବୋହୂଙ୍କ ସହିତ ଆଦୌ ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତି ନାହିଁ । ବରଂ ସେ ନିଜର ଶଶୁରଙ୍କୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି । ଏପରି ହିଁ କିଛି ବଲିଉଡ଼ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି । ଏଥିରେ ନିଜର ଶଶୁରଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବୁଝାମଣା ରହିଛି ଏବଂ ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି ।

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

ଦୀପିକା ବଲିଉଡ଼ର ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ନେଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉଚ୍ଚରେ ଅଛି । ଯଦିଓ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ତିଳେମାତ୍ର ଗର୍ବ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ନିଜର ଶଶୁରଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି । ଦୀପିକାଙ୍କ କହିବା ଯେ ସେ ନିଜର ଶଶୁର ଜଗଜିତ ସିଂ ଭବନାନୀଙ୍କୁ ନିଜ ପିତା ପରି ମନେ କରନ୍ତି । ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣବିର ସିଂ ୨୦୧୮ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଜଗଜିତ୍ ସିଂ ଭବନାନୀ ରଣବିରଙ୍କ ପିତା ଅଟନ୍ତି ଓ ଦୀପିକାଙ୍କ ଶଶୁର ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାପ ଝିଅ ଭଳି ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି ।

ଏଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ

newstrend

ଏଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ପୂର୍ବ ଜନ୍ମରେ କିଛି ବହୁତ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବେ ତେଣୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବୋହୂ ହେବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ ହୋଇଛି । ୨୦୦୭ରେ ଏଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରି ‘ବିଗ ବି’ଙ୍କ ବୋହୂ ହୋଇଗଲେ । ଏଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ଏହି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଶଶୁର ଓ ବୋହୂଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ବଲିଉଡ଼ରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟେ । ଏହି ଦୁଇଜଣ ଗୋଟିଏ ସାଥିରେ କେତେଗୁଡ଼ିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି ।

ସୋନମ କପୂର

newstrend

ଅନୀଲ କପୂରଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ବଲିଉଡ଼ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ୍ କପୂର ମଧ୍ୟ ନିଜ ଶଶୁରଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ସୋନମ୍ ୨୦୧୮ରେ ଆନନ୍ଦ ଆହୁଜାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସୋନମଙ୍କ ଶଶୁରଙ୍କ ନାମ ସୁନୀଲ ଆହୁଜା ଅଟେ । ସୋନମ୍ ନିଜ ଶାଶୂ ଶଶୁରଙ୍କ ସହିତ ଛୁଟି କାଟୁଥିବାର ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ସୋନମଙ୍କ ଚେଷ୍ଟା ଏହା ରହିଥାଏ ଯେ ଆହୁଜା ପରିବାରରେ ଗୋଟିଏ ଆଦର୍ଶ ବୋହୂ ହୋଇ ରହନ୍ତି ।

ନେହା ଧୁପୀୟା

newstrend

ନେହା ଧୂପୀୟା ୨୦୧୮ରେ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ନେହାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ବିଷନ ସିଂ ବେଦୀ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସମାନ ଅଟନ୍ତି । ନେହା ନିଜର ଶଶୁର ମାନ ସମ୍ମାନର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ମାନକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେଇଥାନ୍ତି ।

ସାମନ୍ଥା ପ୍ରଭୁ

newstrend

ସାମନ୍ଥା ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ୨୦୧୭ରେ ରୁଥ ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରୁଥ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଗୋଟିଏ ବଡ଼ କଳାକାର ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ପୁଅ ଅଟନ୍ତି । ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ । ସାମନ୍ଥା ନିଜ ଶଶୁରଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ।

ମୀରା ରାଜପୁତ

newstrend

ମୀରା ରାଜପୁତ ବଲିଉଡ଼ର ଚକଲେଟି ହିରୋ ଶାହୀଦ କପୂରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ଦୁଇଜଣ ୨୦୧୫ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ । ବଲିଉଡ଼ର ଜଣେ ଉତ୍ତମ କଳାକାର ପଙ୍କଜ କପୂର ସମ୍ପର୍କରେ ମୀରାଙ୍କ ଶଶୁର ଅଟନ୍ତି । ମୀରା ନିଜ ଶଶୁରଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ।

ସୁଜେନ ଖାନ୍

newstrend

ସୁଜେନ ଖାନ୍ ୨୦୦୦ରେ ହ୍ରୀତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୨୦୧୪ରେ ତାଙ୍କର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମ୍ପର୍କ ହିସାବରେ ରାକେଶ ରୋଶନ ସୁଜେନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ଯଦିଓ ଏହା ପରେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ରାକେଶଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ସୁଜେନ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇଥାନ୍ତି । ଏହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହ୍ରୀତିକ୍ ଓ ସୁଜେନ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି ।

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*