ବିବାହର ୧୭ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ଖୁଲାସା ! କହିଲେ ୪୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ କାହିଁକି ତାଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନାହାନ୍ତି…

ବିବାହର ୧୭ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଲେ ଖୁଲାସା ! କହିଲେ ୪୮ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ କାହିଁକି ତାଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ତାନ ନାହାନ୍ତି…

‘ଖିଲାଡି’, ‘ଜୋ ଜୀତା ୱହି ସିକନ୍ଦର୍’, ‘ହିମତୱାଲା’, ‘ୱକ୍ତ ହମାରା ହେ’, ‘ଚାଚି ୪୨୦’ ଏବଂ ‘ସଙ୍ଗ୍ରାମ୍’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟେଶା ଜୁଲ୍କା ୯୦ଦଶକରେ ବଡ ପରଦାରେ ରାଜ୍ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଆଖି ଏବଂ ହସ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲା । ଆୟେଶା ୨୦୧୦ରେ ଆସିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଅଦା, ‘ଏ ୱେ ଅଫ୍ ଲାଇଫ୍’ ପରେ ଲମ୍ବା ବିରତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ୨୦୧୮ରେ ‘ଜିନିୟସ୍’ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର୍ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ପୁରୁଣା ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆୟେଶାଙ୍କୁ ବିବାହ ପରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରତା ଏବଂ ପରିବାର ଆରମ୍ଭ କରିବାର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ସେ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ତାପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସାଧାରଣ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥିଲେ ।’

ବିବାହ ପରେ ବଲିଉଡରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଏକ ଭଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବୋଲି ସେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି । ‘ଆୟେଶା ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସନ୍ତାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନେକ ସମୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି । ‘ସେ ଖୁସି ଯେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବୁଝିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସମୀରଙ୍କୁ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେହି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକୁ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅନୁତାପ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏପରି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଅଛି ଯାହା ସେ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ହେତୁ ସେ ମଣୀରତ୍ନମଙ୍କର ‘ରୋଜା’ ଛାଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏଥିରେ ଅନୁତାପ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ରାମା ନାଇଡୁଙ୍କ ‘ପ୍ରେମ କୈଦି’ ଏଥିପାଇଁ ଛାଡିଥିଲେ କାରଣ ନିର୍ମାତାମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିକିନିରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ।’

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଏକ ବିଚିତ୍ର ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟାରିୟର୍ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା ​​। ଆୟେଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଦଲାଲରେ ତାଙ୍କ ଅନୁମତି ବିନା ତାଙ୍କ ଶରୀର ଦୁଇଥର ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା’ । ଆୟେଶା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ କଳାକାର ଭାବରେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ୍, କିନ୍ତୁ କରାଯାଇନଥିଲା । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆୟେଶା ତାଙ୍କ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବେବି ବଲିଉଡର ଏକ ଅଂଶ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ଟିଭି ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସେ ଏପରି ଭୂମିକା ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପଢୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *