ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିସାରିଛନ୍ତି ! ବହୁତ ଖରାପ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ହୃଦୟ…

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିସାରିଛନ୍ତି ! ବହୁତ ଖରାପ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ ହୃଦୟ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଲିଉଡର ମେଡ୍ ଫର୍ ଇଚ୍ ଅଦର୍ ଦମ୍ପତି ବୋଲି କୁହାଯାଆନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ମେଡ୍ ଇନ୍ ହେବେନ୍ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିଷେକ-ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରିକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କାହାଣୀଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ ।

ବଲିଉଡର ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ପରିବାରର ଅର୍ଥାତ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୁ ହୋଇ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବହୁତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ ଏକ ବିଶ୍ୱସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ବୋହୁ କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ସୌଭାଗ୍ୟ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।

ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ବିବେକ ଓବରୟଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିଥିଲା । ଏହାପରେ ଅଭିଷେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ ଅଭିଷେକ ମଧ୍ୟ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ହସିନା ଦୀପାନିତା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିସାରିଥିଲେ ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଦୀପାନିତାଙ୍କୁ ଏପରି କରିଥିଲେ ପ୍ରତାରଣା

ପ୍ରକୃତରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପାନିତା ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଥିଲେ । ଦୀପାନିତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ୧୯୯୮ରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଟପ୍-୫ରେ ଜାଗା ବନାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରୁ ସେ ଲାଇମଲାଇଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଦୀପାନିତା ଏବଂ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ କରାଇଥିଲେ । ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ଅଭିଷେକଙ୍କ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ ଗୋଲ୍ଡି ବେହେଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏହି କାରଣରୁ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । ତେବେ ଦୀପାନିତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ହୃଦୟ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଧକଧକ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । କୁହାଯାଏ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଦୀପାନିତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଅଭିଷେକ ଦୀପାନିତାଙ୍କୁ ଇଂପ୍ରେସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଦୀପାନିତା କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନଥିଲେ । ତେବେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଲୁକ୍ ଦ୍ୱାରା ଦୀପାନିତା ଫିଦା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇଜଣ ପ୍ରାୟ ୧୦ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡେଟ୍ କରିଥିବାର କୁହାଯାଉଛି ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସମୟରେ ଦୀପାନିତାଙ୍କ ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ବିପାଶା ବସୁ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍ ଥିଲେ, ଯିଏ ମଡେଲିଂ ସମୟରେ ଦୀପାନିତାଙ୍କ ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ ।

ବିପାଶା ଦୀପାନିତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବୁଝାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ, ଏହାପରେ ହେଲା ସେଇଆ ଯାହାର ଭୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଥିଲା । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଦୀପାନିତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରକୃତରେ ଦୀପାନିତା ଅଭିଷେକଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ବାହାନା କରି ବାରମ୍ବାର ଏଡାଉଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଫେବୃଆରୀ ୫ତାରିଖ ରାତିରେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ ଅତିଥି ଭାବରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହା ଶୁଣି ଦୀପାନିତାଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ଭୂମି ଖସିଗଲା ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ହେଲେ ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀପାନିତା ସେହି ଦୁଃଖକୁ ଭୁଲି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି । ସେ ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଦିଲଶେର ସିଂ ଅଟୱାଲଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଅଭିଷେକ ମଧ୍ୟ ୨୦୦୭ ମସିହାରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *