କୁମ୍ଭ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଠାରୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଆସିବ ଭଲ ଦିନ ! ଦୂର ହୋଇଯିବ ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ…

କୁମ୍ଭ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଠାରୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ଆସିବ ଭଲ ଦିନ ! ଦୂର ହୋଇଯିବ ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ…

ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ରାଜା କୁହାଯାଉଥିବା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ମାସ ୧୨ ତାରିଖରେ ମକର ରାଶି ଠାରୁ କୁମ୍ଭ ରାଶିକୁ ଗମନ କରିବେ, ଯାହାକୁ କୁମ୍ବ ସଂକ୍ରାନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମାସରେ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିକୁ ଗତି କରିଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବର୍ଷର ୧୨ ମାସରେ ୧୨ଟି ରାଶି କୁ ବିତରଣ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆସନ୍ତା ଫେବୃୟାରୀ ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନ କୁମ୍ଭ ରାଶିକୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ବାସ୍ତବରେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିଥାଏ । ଏହିପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କୁମ୍ଭ ରାଶି ପ୍ରତି ଆଗମନ ଦ୍ୱାରା କେଉଁ କେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷମାନେ ଉପକୃତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେହି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ମେଷ ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଗମନ ମେଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିବ । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇ ପଡି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ।

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି

ସିଂହ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ ଏବଂ ସେହି ଦିଗରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବେ । ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କର ଆଗାମୀ ଦିନରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରେ । କିଛି ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ନିମନ୍ତେ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଯଦି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନେବା ପରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

କନ୍ୟା ରାଶି

କନ୍ୟା ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ସହଭାଗୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ମିଲିବ ।

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସେଥିରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ମିଳିବ । ଯଦି ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ ।

ଧନୁ ରାଶି

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗମନ ହେତୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । କୋର୍ଟ ମାମଲା ଗୁଡ଼ିକରୁ ଆରାମ ପାଇବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭ ମିଳିପାରେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଚାକିରୀ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ମକର ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରୁ ବାହାରି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହିପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଦେଇ ଗତି କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଛାଡିବେ । ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବ । ଏଥିସହିତ, ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଯଦି ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରନ୍ତି ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମିଳିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି

ସୂର୍ଯ୍ୟ ମକର ରାଶିରୁ ବାହାରି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ହିଁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଲେଣ-ଦେଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସହଭାଗୀ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *