ବଲିଉଡର ଏହି ୫ଟି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ମା’ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କର ଅସୁବିଧାର କାରଣ

ବଲିଉଡର ଏହି ୫ଟି ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ମା’ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ! ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କର ଅସୁବିଧାର କାରଣ

ଆମର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁନ୍ଦରୀମାନେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଏବଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରାୟତଃ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ଆମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଆମକୁ ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସହଜ ଦେଖାଯାଏ, ପ୍ରକୃତରେ ସେତିକି ହୋଇନଥାଏ ଏବଂ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟବଡ଼ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ବିଚାର କରାଯାଏ, ଯଦିଓ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ବିଷୟ ମଧ୍ୟ ହଉ ନା କାହିଁକି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଏପରି କିଛି ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ମା’ ହେବା ପରେ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ୍ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଏବଂ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସର୍ବଦା ନିଜର ଗର୍ଭଧାରଣ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ୍ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କେଉଁ କେଉଁ ନାମଗୁଡିକ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ

ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ମହିଳା ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କର ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରୁ ହିଁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇ ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବଢୁଥିବା ଓଜନ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ହେବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ପ୍ରସବ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଫିଗରକୁ ନେଇକି ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଦରକାରରୁ ଅଧିକ ପ୍ରୋଟେକଟିଭ୍ ମା’ ହେବା କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇସାରିଛି, କାରଣ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଯେତେବେଳେ ବି ଦେଖାଯାନ୍ତି ସେହି ସମୟରେ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ହାତ ଧରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ ହେବାକୁ ପଡେ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ତାଙ୍କ ଝିଅର ସୁରକ୍ଷାରେ କୌଣସି ହେଳା କରନ୍ତିନାହିଁ ।

କରୀନା କପୁର ଖାନ

ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡର ବେବୋ କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କରୀନା ତାଙ୍କ ପୁଅ ତୈମୁରଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମ ତୈମୁର ରଖିଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାମ ବଦଳେଇବାକୁ ଅନେକ ଦାବି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କରୀନା କାହା କଥା ଶୁଣିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ତୈମୁର ନାମ ହିଁ ଦେଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୀନା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିକାଲି କରୀନା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ମିରା କପୁର

ଏହି ତାଲିକାରେ ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମିରା ରାଜପୁତଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ମିରା ଏବଂ ସହିଦ ଆଜିର ସମୟରେ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନର ପିତାମାତା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମିରା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମିଶାଙ୍କ କେଶ ରଙ୍ଗ କରିଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିଭାବକ ଶୈଳୀ ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ସାନିଆ ମିର୍ଜା

ଆମଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛି, ସାନିଆ ତାଙ୍କ ବିବାହ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରଠାରୁ ହିଁ ଅନେକ ଥର ଟ୍ରୋଲ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମା’ ହେବା ପରେ ଯେତେବେଳେ ସାନିଆ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଇଜହାନଙ୍କୁ ନେଇ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଯାଇଥିଲେ ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସାନିଆଙ୍କୁ କାହାର କଥାରେ କୌଣସି ଫରକ୍ ପଡ଼େନାହଁ ।

ନେହା ଧୁପିୟା

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଧୁପିୟାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ ବଢୁଥିବା ଓଜନ କାରଣରୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରସବ ପରେ ମଧ୍ୟ ନେହାଙ୍କୁ ବହୁତ ଲୋକ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ନେହା ସମସ୍ତ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ଝିଅ ପାଇଁ ଫିଟଟ୍ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆଉ କାହାପାଇଁ ନୁହେଁ ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କୁନ୍ଦ୍ରା

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଆମର ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଫିଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଏବଂ ଗର୍ଭାବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଶିଳ୍ପା ଅନେକ ଅବସାଦରେ ମଧ୍ୟ ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ଶିଳ୍ପା ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ଏବଂ ଠିକ୍ କରିଦେଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *