କ’ଣ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣଭୀର ଗୁପ୍ତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆଲିଆଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ ଫୋଟ !

କ’ଣ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣଭୀର ଗୁପ୍ତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି କି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆଲିଆଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀ ଫୋଟ !

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କ ଯୋଡି ବଲିଉଡର ସୁପରହିଟ୍ ଦମ୍ପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ସମୟରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥାଏ । ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କ ବିବାହ ପୁଣିଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ଆସିଛି ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମେହେନ୍ଦୀର ଏକ ଭାଇରାଲ୍ ଫୋଟ ଏବଂ ଏହି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ କଳ୍ପନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଆଲିଆ ଗୁପ୍ତରେ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ନା ଏହା ଅନ୍ୟ କିଛି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ଏହି ଫୋଟର ସତ୍ୟତା ।

ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଏକ ଫୋଟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଏହି ଫୋଟରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଲାଗିଛି ଏବଂ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେନା କଳାକାର ବିଣା ନାଗଦାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଲାଗିଥିବା ମେହେନ୍ଦୀ ସହ ଫୋଟରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟରେ ଆଲିଆ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଫୋଟରେ ଆଲିଆ ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ମେହେନ୍ଦୀ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଲୁକରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଆଲିଆଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ଦେଖିବା ଦିନଠାରୁ ଲୋକମାନେ କଳ୍ପନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଆଲିଆ ଗୁପ୍ତରେ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫୋଟର ସତ୍ୟତା କିଛି ସମୟପରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଜାଣିଲେ ଯେ ଆଲିଆଙ୍କର ଏହି ମେହେନ୍ଦି ସହିତ ଫୋଟ ତାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋସୁଟ୍ ସେଟରୁ ନିଆଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ଆଲିଆ ଫଟୋସୁଟ୍ ପାଇଁ କ୍ଲିକ୍ କରିଥିଲେ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଆଲିଆଙ୍କ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଫୋଟର ସତ୍ୟତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆଲିଆ କେବେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ କନ୍ୟା ବନିବେ ଏବଂ ଏହି ଫୋଟ ଉପରେ ଜଣେ ୟୁଜର୍ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିନିଅନ୍ତୁ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଯେପରି ଆଲିଆଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ସେତେବେଳେ ଏହି ଫୋଟକୁ ତୁରନ୍ତ ଡିଲିଟ୍ କରିଦିଆଗଲା ଯାହାଦ୍ୱାରା ଲୋକମାନଙ୍କର କୌଣସି ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ନହୁଏ ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କ ବିବାହ ପୋଷାକରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡର ଏକ ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଫୋଟ ବାସ୍ତବ ନଥିଲା, ଫୋଟଶପରୁ ଏଡିଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହାର ସତ୍ୟତା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ରଣଭୀରଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହିଟ୍ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଶୀଘ୍ର ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଏକ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆଲିଆ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କରିବାର ମନୋଭାବରେ ନାହାନ୍ତି । ଏବେ ତାଙ୍କର ବିବାହର ସମୟ ହୋଇନାହିଁ ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଛୋଟ ଅଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *