ଟିଭି ଜଗତର ଏହି ୯ ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ! ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିନୟରେ କରୁଛନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍…

ଟିଭି ଜଗତର ଏହି ୯ ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ! ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିନୟରେ କରୁଛନ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍…

ଆମର ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିଭି ଜଗତର କିଛି ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ଏତେ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ମୌନି ରାୟ

ଟିଭି ଦୁନିଆରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଭିନୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ମୌନି ରାୟଙ୍କ ନାମ ଏହି ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛି ଏବଂ ମୌନି ଟିଭି ଜଗତରୁ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଟିଭିରେ ଅପାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପାଦ ରଖିଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୋଲଡ୍’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ମୌନି ରାୟଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ତେବେ ମୌନିଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ, ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଶଂସା ଯେତେ କଲେ ବି କମ୍ ଏବଂ ସେ ବଙ୍ଗଳାର ବାସିନ୍ଦା ।

ଦେବିନା ବାନାର୍ଜୀ

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବିନା ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଦେବିନା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ ଅଭିନେତ୍ରୀ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ନୂତନ ରାମାୟଣରେ ଦେବିନା ସୀତା ମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଅବତାରରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ଆଜି ଦେବିନାଙ୍କୁ ୩୭ ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ସେ ବହୁତ ୟଙ୍ଗ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେ କୋଲକାତା ସହରର ବାସିନ୍ଦା ।

ସଂଗୀତା ଘୋଷ

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସଂଗୀତା ଘୋଷଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ସଂଗୀତା ଟିଭି ଜଗତର ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ବଙ୍ଗଳାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ପୂଜା ବାନାର୍ଜୀ

ଟିଭି ଶୋ ‘କସୌଟି ଜିନ୍ଦେଗି କି’ରେ ନିବେଦିତା ବାସୁ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ବାନାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ପୂଜା ମଧ୍ୟ ବଙ୍ଗଳାର ଏବଂ ସେ ବଙ୍ଗଳାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ଟିନା ଦତ୍ତ

ଟିଭିର ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଶୋ ‘ଉତରନ୍’ରେ ଇଚ୍ଛା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଟିନା ଦତ୍ତଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଟିନା ଟିଭି ଜଗତର ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ଶ୍ରୀଜିତା ଦେ

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଜିତା ଦେଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଜିତା ଦେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଟିଭି ଶୋ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହିଭଳି ଶ୍ରୀଜିତା ଦେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ହଲଦିଆରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ

ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ କପିଲ୍ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ’ରୁ ସର୍ବାଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମିଳିଛି ଏବଂ ସୁମୋନା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ।

ମୌଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି

‘କହି କିସି ରୋଜ୍’ ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୌଲି ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ମୌଲି ଟିଭିର ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସେ ମଧ୍ୟ କୋଲକାତାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ।

ରୂପା ଗାଙ୍ଗୁଲି

ବି.ଆର୍. ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ମହାଭାରତରେ ଦ୍ରୌପଦୀ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ରୂପା ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଏବଂ ଦ୍ରୌପଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ରୂପା ଯେଉଁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ ତାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଆସିଛି ଏବଂ ଆଜିକାଲି ରୂପା ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ଦୁରେଇ ରାଜନୀତିରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର୍ ଗଢୁଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *