କ’ଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି :- ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏହି ଅଙ୍ଗରେ ଲୁଚି ରହିଥାଏ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ !

କ’ଣ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି :- ପତ୍ନୀଙ୍କ ଏହି ଅଙ୍ଗରେ ଲୁଚି ରହିଥାଏ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ !

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ମାନବ ଜୀବନରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ । ମାନବ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କର ଅଙ୍ଗର ଗଠନ ଦ୍ୱାରା ଜଣାଯାଏ ଏବଂ ଶରୀରର ଗଠନ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଝିଅ ବିବାହ କରେ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ ଝିଅମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଭାଗ୍ୟବାନ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏପରି କିଛି କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ । ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ସେହି ବିଶେଷ ଅଂଶ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଜଣାପଡ଼ିପାରେ ।

ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଦରୁ ଏହା ଜାଣିହୁଏ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ କିପରି, ସ୍ୱଭାବ କିପରି, ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ କଥା । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା । ଆମେ ପ୍ରଥମେ ମହିଳାଙ୍କ ପାଦ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା । କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ସ୍ଥାନ ଥାଏ, ସେହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼େ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ପାଦରେ ଥିବା ରେଖା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ଯଦି ଏହି ରେଖାଗୁଡ଼ିକ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭାଙ୍ଗି ନଥାଏ ଏବଂ ଏହା ବହୁତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ କୌଣସି ବିଘ୍ନ କିମ୍ବା ବିଶୃଙ୍ଖଳା ବିନା ଚାଲିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଇବେ ।

ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଗୋଡରେ ପଦ୍ମର ଚିହ୍ନ ଥାଏ, ସେମାନେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସ୍ୱରୂପ ଏବଂ ପାଦର ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ଏକ ଲମ୍ବା ଲାଇନ୍ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *