ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣି ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ! କହିଲେ ମୁଁ ନୁହେଁ, ସେ ମୋତେ ବାଡିରେ ପିଟୁଥିଲେ…

ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣି ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଗିଯାଇଥିଲେ ! କହିଲେ ମୁଁ ନୁହେଁ, ସେ ମୋତେ ବାଡିରେ ପିଟୁଥିଲେ…

ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସମ୍ବାଦରେ ଚର୍ଚିତ ଅଛନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନବ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେତୁ ଶ୍ୱେତା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଲଗା ରହିଆସୁଥିଲେ । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ଏବଂ ମତାନ୍ତର ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି । ନିକଟରେ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ବିବାହ ଭାଙ୍ଗିବା ବିଷୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କହିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିବାହ ପରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ନିଜର ଯନ୍ତ୍ରଣା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମୋ ଝିଅ ପଲକ୍ ମୁଁ’ ମାଡ ଖାଉଥିବାର ଦେଖିଛି ଏବଂ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୬ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା । ଏସବୁ ପରେ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲି । ପୋଲିସ୍ କିପରି ଘରକୁ ଆସୁଛି, ତାଙ୍କ ମା’ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ପଲକ୍ ସବୁକିଛି ଦେଖିଛନ୍ତି । ଅଭିନବ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ଜବାବ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସ୍ପଟବୟଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଭିନବ କହିଛନ୍ତି- ପଲକ୍ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଚିଠିରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିବା ଚାପୁଡ଼ା ବ୍ୟତୀତ ମୁଁ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ କେବେ ବି ପିଟି ନାହିଁ । ସେହି ଚାପୁଡ଼ା ପାଇଁ ମୁଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଘରୋଇ ହିଂସା କରିଛି ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଶ୍ୱେତା ସମସ୍ତ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସତ୍ୟ ନୁହେଁ । ମୁଁ କଦାପି ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ଲୋକ ନୁହେଁ ।

ଅଭିନବ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି- ଶ୍ୱେତା ଜାଣିଶୁଣି ମୋ ନାମରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପିଟିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବାବେଳେ ସେ ନିଜେ ମୋତେ ବାଡ଼ିରେ ପିଟିଛନ୍ତି । ୨୦୧୭ରେ ଯେତେବେଳେ ଆମର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ମୋ ୩ ମାସର ଶିଶୁ ସହିତ ମୋ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ, ମୁଁ ପିଲାଟିକୁ ଭେଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫୋଟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର୍ କଲି, ଯେଉଁଥିରେ ମୋ ଆଖି ତଳେ କଳା ଚିହ୍ନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଯେତେବେଳେ ଶ୍ୱେତା କହିଥିଲେ ଯେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ମୋତେ ମାରିନଥିଲେ । ତେବେ ମୁଁ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଯାଇ ନ ଥିବାରୁ ଏହା କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ ।

ଅଭିନବ କହିଛନ୍ତି- ଦିନେ ପଲକ୍ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ମୋତେ ଘରୁ ବାହାର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ସେବେଠାରୁ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି ଚାଲିଛି । ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଛି । ପରେ, ମୋର ଏବଂ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ତିକ୍ତତା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଗଲା, ମୋ ଉପରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ ମୁଁ କ୍ରୋଧିତ । କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଅଭିନବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମୋ ପୁଅର ବୟସ ୪ ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ସବୁ ଜାଣନ୍ତି । ପୋଲିସ୍, ଜର୍ଜ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଏହା କେବଳ ମୋ କାରଣରୁ ନୁହେଁ । ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସେହି ଅବସ୍ଥାରୁ ରକ୍ଷା କରିବେ ବୁଝିପାରୁନଥିଲେ ।

ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭୁଲ୍ ଲୋକକୁ ବିବାହ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିଲା । ପିଲାମାନଙ୍କର ଦୋଷ ନଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏସବୁ ହସି ହସି ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଲା ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶ୍ୱେତା ତିନି ବର୍ଷ ଧରି ଡେଟିଂ କରିବା ପରେ ୨୦୧୩ରେ ଅଭିନେତା ଅଭିନବ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦ୍ଵିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଅଭିନବ ଏବଂ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ପୁଅ ରେୟାନ୍ସ ୨୦୧୬ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୯ରେ ଶ୍ୱେତା ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନବ କୋହଲିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅଭିନବଙ୍କୁ ଝିଅ ପଲକ୍ ଉପରେ ହାତ ଉଠାଇବା, ନିର୍ଯାତନା ତଥା ମାରପିଟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିନବଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନେଇ ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘରେ ସେ ଜଣେ ଏକା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଉଦାସ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ । ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମୋର ଅଲଗା ହେବାପରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ କିମ୍ବା ଦୁଃଖରେ ବୁଡ଼ିବାକୁ ସମୟ ନାହିଁ । ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏକ କଠିନ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି ଏବଂ ମୋତେ ଏହାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ।

ଶ୍ୱେତା ପ୍ରଥମେ ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତା ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ରାଜା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ୧୯୯୯ରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହକୁ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରିବାର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ଏହି ଦମ୍ପତି ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶ୍ୱେତା ଏବଂ ରାଜାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଝିଅ ପଲକଙ୍କ ଜନ୍ମ (୨୦୦୦)ରୁ ଏହି ସମସ୍ୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଶ୍ୱେତା ୨୦୦୧ରେ ପଲକଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେବା ପରେ ‘କହି କିସି ରୋଜ୍’ ସହିତ ଟିଭିରେ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ରାଜାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣର ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ରାଜାଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବାପରେ ଶ୍ୱେତା ୨୦୦୭ରେ ଛାଡପତ୍ର ମାମଲା ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଅଲଗା ରହିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଛାଡପତ୍ର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ଶେଷରେ ସେମାନଙ୍କର ସାଢ଼େ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୨ରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *