୫୨ ବର୍ଷର ମଧୁଙ୍କ ଝିଅମାନେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାନ୍ତି ! ଦେଖନ୍ତୁ ଘର-ପରିବାରର ୨୦ଟି ଫଟୋ

୫୨ ବର୍ଷର ମଧୁଙ୍କ ଝିଅମାନେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାନ୍ତି ! ଦେଖନ୍ତୁ ଘର-ପରିବାରର ୨୦ଟି ଫଟୋ

ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ୯୦ ଦଶକରେ ରୂପା ପରଦାରେ ନିଜର ଯାଦୁ ବଜାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ମଧୁ । ମଧୁଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ‘ରୋଜା ଗାର୍ଲ’ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି । ଆଜି ମଧୁ ତାଙ୍କର ୫୨ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ମଧୁ ୨୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯୬୯ରେ ଚେନ୍ନାଇର ତାମିଲ୍ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ମଧୁବାଲା, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆସିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମ ମଧୁବାଲାରୁ ମଧୁ କରିଦେଲେ ।

ତାମିଲ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମଧୁ ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଫୁଲ୍ ଅର୍ କାଣ୍ଟେ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସୁପରହିଟ୍ ଥିଲା, ତେଣୁ ମଧୁ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଷ୍ଟାର୍ ମାନ୍ୟତା ପାଇଲେ । ମଧୁ କେବଳ ବଲିଉଡ ନୁହଁନ୍ତି ସାଉଥ୍ ସିନେମାର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର ମଧ୍ୟ । ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ସେ ତାମିଲ୍, ତେଲୁଗୁ, ମାଲାୟାଲମ୍ର ଏବଂ କନ୍ନଡ ଭାଷାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧୁ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥାଲାଇଭି’ ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ମଧୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ।

‘ଥାଲାଇଭି’ରେ ମଧୁ ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମାର ଆଇକୋନିକ ଷ୍ଟାର୍ ଏବଂ ତାମିଲନାଡୁର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏମଜିଆରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାନକୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ରନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ମଧୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ‘ଥାଲାଇଭି’ ରିଲିଜକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ, କହିରଖୁଛୁ ଯେ ମଧୁ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି । ୧୯ ଫେବୃଆରୀ ୧୯୯୯ରେ ମଧୁ ଶିଳ୍ପପତି ଆନନ୍ଦ ଶାହାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ମଧୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ପରି । ପ୍ରକୃତରେ ଜୁହିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜୟ ମେହେତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଶାହା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ । ଏହି ଅର୍ଥରେ ଜୁହି ମଧୁଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ପରି ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ ହେମା ମାଳିନୀ ହେଉଛନ୍ତି ମଧୁଙ୍କ ପିଉସୀ ।

ମଧୁ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅଙ୍କ ନାମ ଅମାୟା ଶାହା ଏବଂ ସାନ ଝିଅଙ୍କ ନାମ କିୟା ଶାହା । ଅମାୟାଙ୍କୁ ୨୦ ବର୍ଷ ଏବଂ କିୟାଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ । ମଧୁ ତାଙ୍କ ଉଭୟ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ ଅତି ନିକଟତର ।

୫୨ ବର୍ଷିୟ ମଧୁଙ୍କ ଉଭୟ ଝିଅ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାନ୍ତି । ଅମାୟା ଏବଂ କିୟା ଦୁହେଁ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ।

ମଧୁଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଶାହା ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ କିଛି ହରାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଏକ ବଡ଼ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମଧୁ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ୧୦୦ କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ତଥାପି ସେହି କଠିନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି । ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପୁଣି ଥରେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିଛି । ତେଣୁ ମଧୁଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି ।

ମଧୁଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ସେମାନଙ୍କର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଏହା ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ।

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘର ବିଷୟରେ କହିବାକୁଗଲେ, ଏକ ପ୍ରାସାଦଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ।

ମଧୁଙ୍କ ଘରର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରୁ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ ।

ମଧୁ ତାଙ୍କ ପୂରା ଘରକୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଆସବାବପତ୍ର ଏବଂ ପୁରାତନ ପ୍ରଦର୍ଶନୀରେ ସଜାଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଘର ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଖି କେବଳ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ ।

ସାରା ଘରେ ଧଳା ଧଳା ମାର୍ବଲ ଚଟାଣ ଅଛି । ଘରର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣକୁ ଆଲୋକିତ କରୁଥିବା ଆଲୋକର ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଭାବରେ କରାଯାଇଛି ।

ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ପାଇଁ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଉଦ୍ଭିଦ ଏବଂ ଫୁଲକୁ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଇଛି । ଘରର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣରେ ଉଦ୍ଭିଦ ଦେଖିବେ ।

କାନ୍ଥଗୁଡ଼ିକର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଗୋଟିଏରୁ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି ।

ଘରର ଅଧିକାଂଶ ଆସବାବପତ୍ରରେ ପ୍ରାଚୀନ ଲୁକ୍ ଅଛି । ମହଙ୍ଗା କାର୍ପେଟ୍ ଚଟାଣରେ ରଖାଯାଇଛି ।

ବଡ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଛୋଟ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷ ମଧୁଙ୍କ ପ୍ରାସାଦକୁ ରାଜକୀୟ ଲୁକ୍ ଦେଇଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *